Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czy do malowania po numerach potrzebne są specjalne umiejętności?

Malowanie według numerów to coraz popularniejsze hobby. Jest inspirujące, rozwija zdolności artystyczne w domowym zaciszu, a co najważniejsze pozwala tworzyć piękne dzieła. Dla wielu osób namalowane samodzielnie obrazy mają większą wartość niż te, kupione od malarza. Zastanawiasz się, czy do malowania po numerach potrzebne są specjalne umiejętności? Czy to zajęcie dla Ciebie? Odpowiadamy!

Kto może malować po numerach?

Żeby zacząć swoją przygodę z obrazami po numerkach nie trzeba mieć żadnych szczególnych uzdolnień czy kompetencji. Malowanie numerami niemal każdemu pozwoli własnoręcznie stworzyć dzieło. Dzięki niemu zarówno zupełni amatorzy, jak i sympatycy malarstwa mogą stawać się domowymi artystami.

Zestawy do malowania po numerach zawierają wszystko, co niezbędne do namalowania obrazu – podobrazia z oznaczonymi polami, farby akrylowe, pędzle i listę kontrolną. Wystarczy po prostu malować kształty zgodnie z instrukcją. Szeroki wybór obrazów do samodzielnego malowania można znaleźć np. w ofercie Twoje Hobby. Poziom ich trudności można z łatwością dostosować do posiadanych umiejętności.

Obrazy do malowania z numerkami: jak wybrać poziom trudności?

Malowanie numerami przeznaczone jest dla każdego, zarówno dla dorosłych, nastolatków, jak i dla seniorów. Wystarczy tylko odpowiednio dopasować poziom trudności zestawu do wieku oraz doświadczenia. Nawet dzieci mogą odnaleźć w tym swoją pasję. Na rynku dostępnych jest wiele zestawów, umożliwiających najmłodszym malowanie po numerach – pies, panda, kot czy postaci z ulubionych bajek.

Każdy komplet do malowania posiada specjalne oznaczenie (zazwyczaj od 1 do 5), które pozwala dopasować stopień skomplikowania do artystycznych kompetencji. Poziomy 1 lub 2 mają zwykle większe pola, przez co ich wypełnianie wymaga mniejszej precyzji. Dla średniozaawansowanych artystów będą odpowiednie zestawy z poziomem 3 lub 4. Ostatni stopień trudności to obrazy z drobnymi detalami, których malowanie wymaga czasu i precyzji.

Malowanie obrazów po numerach jako najlepszy sposób na stres 

Malowanie numerami to coś więcej niż hobby i artystyczny rozwój. Z racji tego, że zajęcie to pozwala z pełną intensywnością zaangażować się w malowanie, działa relaksująco oraz znacznie redukuje poziom stresu. Pola na podobraziu posiadają specjalne oznaczenia, wystarczy tylko uzupełniać je farbą, bez zdenerwowania, irytacji i obaw o to, że po raz kolejny coś nam nie wyjdzie.

Obrazy na płótnie do malowania po numerach to świetna propozycja dla osób poszukujących sposobów na uwolnienie nagromadzonych emocji. Doskonale sprawdzą się dla wszystkich tych, którzy chcą pozbyć się napięć oraz kreatywnie spędzić czas.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]