Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak wybrać najlepszą kancelarię prawną?

To od wyboru dobrej kancelarii prawnej zależy często powodzenie naszej sprawy przed sądem. Dlatego też warto rozważyć różne opcje.

Dlaczego dobry prawnik to podstawa

Czasem wydaje nam się, że jakaś sprawa jest banalnie prosta i że sami moglibyśmy się w niej reprezentować. Możemy mieć też przeświadczenie, że sprawa, której nie warto ciągnąć musi znaleźć swój finał w sądzie. Z tych powodów warto mieć wysokiej klasy prawnika, specjalistę w swojej branży. Po pierwsze – reprezentowanie samego siebie to fatalny pomysł, nawet w prostej sprawie. Kiedy emocje biorą górę trudno jest o dobrze skonstruowaną argumentację. Po drugie – prawnik zna przepisy, które przecież często są nowelizowane, wie jak poruszać się w szerokim orzecznictwie.

Dobry prawnik to też taki, który niekoniecznie poprowadzi nas na drogę sądową, ale będzie szukał innych rozwiązań, takich jak mediacja. Powinien też powiedzieć nam kiedy nie opłaca nam się walczyć o coś, ponieważ racja nie leży po naszej stronie i koszty jakie poniesiemy mogą być niewspółmierne.

Jak wybrać najlepszą kancelarię

Kancelariom nie wolno się reklamować. Dlatego też o wielu z nich nie wiemy. Nie zobaczymy banerów na stronach internetowych, reklam w gazetach. Warto wiedzieć jak szukać dobrych kancelarii. Nowatorskim rozwiązaniem jest portal https://helphero.pl. HelpHero to pierwszy w Polsce ekspert pośrednictwa prawnego. Zespół przeanalizuje naszą sprawę, porówna kilka kancelarii w jednym miejscu – bezpłatnie i dopasuje model płatności do naszych możliwości finansowych. Co więcej, negocjacja warunków z kancelarią także odbywa się w naszym imieniu. Warto skorzystać ze strony, jeżeli szukamy prawnika, który na przykład pomoże nam w kwestii kredytu frankowego, szkody osobowej czy zwrotu prowizji bankowej.

Ponadto, dobrym pomysłem jest także przejrzenie stron internetowych kancelarii. Często znajdziemy na nich blogi, będące bazą wiedzy, które pozwolą nam się też zorientować w działalności danego prawnika. Wybierając specjalistę, pamiętajmy przede wszystkim o tym, że prawnicy najczęściej specjalizują się w danej gałęzi prawa, mimo że mają szeroką wiedzę ogólną. Warto znaleźć kogoś, kto ma doświadczenie w sprawach podobnych do naszej.