Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Allegro Ads – czym jest reklama na Allegro i kto powinien z niej skorzystać?

Google Ads czy FB Ads – chyba każda osoba, która działa w Sieci, zna te systemy reklamowe. Zresztą, coraz więcej firm wykorzystuje również ich możliwości. Nieco inaczej jest z Allegro Ads. Reklamy na Allegro są zdecydowanie rzadziej wykorzystywane przez sprzedawców, co daje ogromną przewagę firmom, które ich używają. Jak działają Allegro Ads i kto powinien zastanowić się nad ich uruchomieniem? Jedno jest pewne – warto poznać ich możliwości!

Allegro Ads – co to jest?

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, Allegro Ads to nic innego jak reklamy na Allegro, choć nie tylko! Ten system reklamowy pozwala na więcej i – co ważne – potrafi przynieść realne efekty w ekspresowym tempie! Dla niektórych sprzedawców to świetna alternatywa dla promowania ofert i zgadzamy się z tym w 100%. Zresztą, zalet systemu reklamowego Allegro Ads jest naprawdę dużo.

Zalety Allegro Ads

Co wyróżnia Allegro Ads na tle innych systemów reklamowych? Uwierz, że więcej niż możesz się spodziewać!

Jest mniej popularny, więc łatwiej “się przebić”!

Zacznijmy od tego, co już zasygnalizowaliśmy… Jako że system reklamowy Allegro Ads jest wciąż mniej popularny niż Google Ads czy FB Ads, nie trzeba tak “walczyć” o pierwszą pozycję na liście aukcji! Tym samym – nie trzeba mieć tak spektakularnych budżetów, by uzyskać satysfakcjonujące wyniki kampanii. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że wszystko jest do czasu i już wkrótce ta zaleta może się totalnie zdezaktualizować. Póki co Allegro Ads jest jednak wciąż niszą, z której po prostu warto skorzystać!

Pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów zarówno na, jak i poza Allegro!

O kolejnej zalecie być może nie każdy wie, a potrafi ona przekonać nawet najbardziej sceptycznych przedsiębiorców! Dzięki Allegro Ads możesz kierować przekaz reklamowy nie tylko do użytkowników Allegro bezpośrednio na Allegro, ale i poza nim. Innymi słowy – Twoje reklamy mogą być pokazywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Allegro. Dywersyfikacja umiejscowień reklamy potrafi przynieść błyskawiczne efekty! Oczywiście, o ile odpowiednio skonfigurujesz całą kampanię…

Wyróżnia się prostą i szybką konfiguracją!

Allegro Ads charakteryzuje się oczywiście intuicyjną i bardzo prostą nawigacją. Osoby, które na co dzień korzystają chociażby z Google Ads, nie powinny mieć jakichkolwiek problemów z uruchomieniem pierwszej swojej reklamy na Allegro. W kilka chwil skonfigurujesz kampanię Allegro Ads i – jeżeli zrobisz to dobrze – szybko zobaczysz pierwsze jej efekty. Pewne jest to, że praca z systemem reklamowym Allegro Ads nie należy ani do najtrudniejszych, ani najbardziej skomplikowanych i szybko zyskasz w tym wprawę. Oczywiście, o ile będziesz systematycznie to “ćwiczyć” (i to najlepiej “na żywym organizmie”)!

Umożliwia pokazywanie różnych formatów reklam!

Allegro Ads to różne formaty reklam. “Klasyczna” , wyróżniona oferta jest tylko jednym z nich. Oprócz tego, możesz ustawić reklamę graficzną, reklamę w sieci reklamowej Allegro, a także reklamę prowadzącą do stron zewnętrznych. Możliwości jest wiele, ale ostateczne zdanie i tak zawsze należy do Ciebie! W końcu to Ty posiadasz pełną wiedzę na temat tego, który z formatów najlepiej “trafi” do Twoich potencjalnych klientów.

Reklamy, które są odpowiednio skonfigurowane, wpływają na zwiększenie sprzedaży!

Ostatnia zaleta jest tą najbardziej oczywistą. Postanowiliśmy jednak ująć w tekście również i ją. Jak to mówią – najciemniej jest pod latarnią, więc w innym przypadku mogłoby być tak, że tej zalety by się po prostu nie zauważyło, co byłoby błędem! Dobrze skonfigurowane kampanie Allegro Ads potrafią przynieść kilkusetprocentowy wzrost w naprawdę krótkim czasie. Wiele zależy od sprzedawanego przez Ciebie produktu i chociażby jego sezonowości.

Allegro Ads doskonałym wsparciem sprzedaży dla firm!

Zastanawiasz się, czy Allegro Ads jest dla Ciebie? Niezależnie od tego, czy dopiero zacząłeś sprzedawać na Allegro, czy działasz tam od lat, reklamy na Allegro powinny sprawdzić Ci się wręcz idealnie! Początkujący sprzedawcy docenią ekspresowe efekty i błyskawiczny wzrost rozpoznawalności wśród potencjalnych klientów. Doświadczeni sprzedawcy natomiast będą na pewno zadowoleni z tego, że łatwiej im będzie utrzymać pozytywny wizerunek w oczach obecnych klientów i “przeskoczyć” firmy konkurencyjne.

Szukasz wsparcia w Allegro Ads? Skontaktuj się z KoboSystem!

Jeżeli masz kolejne pytania dotyczące Allegro Ads, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą agencją interaktywną https://www.kobosystem.pl/. Pomożemy Ci w znalezieniu najlepszej “drogi reklamowej” i uczciwie Ci powiemy, jeżeli okaże się, że te działania nie są dla Ciebie.