Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Truck-Kamar – Twój niezastąpiony dostawca części

By zadbać o prawidłowe zaopatrzenie samochodów ciężarowych, dużą uwagę musimy zwrócić na jakość części, w które zostaje on wyposażony. Wysokojakościowe produkty oraz solidna i trwała konstrukcja są gwarancją wydajnego i bezproblemowego użytkowania pojazdów przez lata. Decydując się więc za zakup niezbędnych akcesoriów do ciężarówki, powinniśmy zadbać o sprawdzonego dostawcę. Truck-Kamar to profesjonalny sklep z częściami zamiennymi.

Truck-Kamar – gwarancja najwyższej jakości

Truck-Kamar jest sprawdzonym dystrybutorem akcesoriów i części zamiennych wszelkiego rodzaju pojazdów technicznych. Wysokiej jakości akcesorium wyposaża samochody ciężarowe, ciągniki rolnicze, przyczepy, wózki widłowe, ale też pojazdy typu offroad. Firma swoją działalność rozpoczęła blisko 30 lat temu. Obecnie z dużym powodzeniem funkcjonuje zarówno w Polsce, jak również w ponad 50  krajach. Dzięki wysokiej jakości produktom, marka nieustannie pozyskuje nowych klientów, z którymi współpraca podejmowana jest na dłuższy czas. Wysoka jakość oferowanych usług oraz wytrzymałe i solidne produkty są gwarancją zadowolenia nawet bardzo wymagających klientów.

Oświetlenie do ciężarówek pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo

Oświetlenie pojazdu jest jednym z najważniejszych elementów jego wyposażenia. Jego zadaniem jest odpowiednie wyróżnienie i oznakowanie pojazdu, dzięki czemu jest on widoczny już z daleka. Pomaga też oświetlić drogę oraz poprawia widoczność nocą, a także podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie bezpieczeństwa kierowcy, jak również pozostałych uczestników ruchu drogowego. Kamar dysponuje zróżnicowanym asortymentem produktów, składających się na oświetlenie do ciężarówek. Ich solidna i trwała konstrukcja, a także odporność na zniszczenia mechaniczne pozwalają skutecznie zabezpieczyć pojazd niemal w każdych warunkach oraz gwarantują jego bezproblemowe użytkowanie przed długie lata.

Pneumatyka dla ciężarówek oraz jej zastosowanie

W szerokiej ofercie sklepu, Kamar posiada niezbędne części i akcesoria do pneumatyki. Pneumatyka jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania samochodów ciężarowych. Pomaga uzyskać znacznie lepszą ładowność, jak również ma wpływ na poprawę komfortu jazdy. Pneumatyka dla ciężarówek odpowiada między innymi za przenoszenie dużych sił na hamulce, które pracują w obwodzie pneumatycznym. Swoje zastosowanie znalazła zarówno w układzie hamulcowym, jak również w zawieszeniu oraz sterowaniu. Z uwagi na to, że każdy z układów odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo kierowcy pojazdu, jak i otoczenia wokół, musi być nieustannie monitorowany. W przypadku jakichkolwiek awarii oraz nieprawidłowości, powinniśmy przerwać jazdę, bowiem uszkodzony system stwarza wysokie niebezpieczeństwo.

Click to rate this post!
[Total: 15 Average: 5]