Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Systemy stałociśnieniowe – czym są i gdzie są stosowane?

Przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta to połowa sukcesu. Aby jednak zwrócić uwagę klienta dziś, w świecie, w którym wszędzie pełno jest reklam i billboardów, trzeba się nieco postarać. Wciąż skutecznym i efektownym sposobem zwrócenia uwagi są systemy stałociśnieniowe o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Poznaj je i wykorzystaj do swoich celów biznesowych obserwując, jak sukces Twojej firmy rośnie!

Czym są systemy stałociśnieniowe?

Systemy stałociśnieniowe to bardzo skuteczna forma reklamy o wyjątkowo szerokim zastosowaniu. W zależności od rodzaju, nieco inne może być jej wykorzystanie, w każdym przypadku jednak jest to bardzo efektowny element strategii reklamowej. Zaletą systemów stałociśnieniowych jest przede wszystkim fakt, że bez względu na swój rodzaj, każdy taki element rzuca się w oczy, a dodatkowo stanowi dużą przestrzeń do umieszczenia własnej treści reklamowej.

Rodzaje systemów stałociśnieniowych

Jednym z najpopularniejszych systemów stałociśnieniowych jest brama gazoszczelna. Może ona znaleźć swoje zastosowanie przede wszystkim na różnego rodzaju eventach sportowych jako oznaczenie startu i mety wyścigu. Na takiej bramie najczęściej nadrukowane są nazwy firm- sponsorów danej imprezy, co jest bardzo wyrazistą i rzucającą się w oczy formą reklamową. Ponadto, bramy gazoszczelne chętnie wykorzystywane są na targach branżowych, gdy potrzebujemy elementu, który wyróżni dane stoisko od konkurencji.

Inynym rodzajem systemów stałociśnieniowych są namioty. Sprawdzają się one do zastosowania np. jako wyróżnienie dla punktu informacji czy punktu obsługi. Najczęściej stosuje się je w plenerze, na imprezach masowych, jednak ich zastosowanie jest na tyle szerokie, że właściwie zupełnie nieograniczone. Namioty wykonywane są z bardzo trwałego materiału, jakim jest poliuretan i tkanina poliestrowa, dzięki czemu są w pełni odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Trzecim rodzajem systemów stałociśnieniowych są słupy gazoszczelne. Ich głównym celem jest przyciągnięcie uwagi chwytliwym hasłem, nazwą firmy czy ciekawym nadrukiem. Im większy jest rozmiar takiego słupa, tym bardziej będzie się on rzucał w oczy jako coś nietypowego.

Dlaczego warto stosować systemy stałociśnieniowe?

Systemy stałociśnieniowe to rozwiązanie, które znajdzie swoje zastosowanie na każdym wydarzeniu branżowym, na targach czy innych imprezach, na których istnieje szansa na zdobycie klienta. Głównym celem jest zwrócenie jego uwagi, a to wbrew pozorom, wcale nie jest takim łatwym zadaniem. Systemy ciśnieniowe to elementy, które mogą stanowić nie tylko efektowny element reklamowy, ale także dekoracyjny. Brama gazoszczelna umiejscowiona na starcie wyścigu będzie z pewnością podkreślać sportowy charakter imprezy, a słup postawiony na imprezie masowej będzie widoczny już z daleka, zachęcając do przybycia i wzięcia udziału w wydarzeniu.

Jeśli szukasz systemów stałociśnieniowych najwyższej jakości i trwałości, zapraszamy na sklep.grupaluxpol.pl.