Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Tradycyjne kwiaty czy stylowy flower box – co wybrać na prezent dla bliskiej osoby?

Bukiet świeżych i kolorowych kwiatów to jeden z najpopularniejszych i zarazem najpiękniejszych upominków, jakie wręczamy bliskim z okazji urodzin, imienin, narodzin dziecka, oświadczyn czy rocznicy ślubu. Choć jeszcze do niedawna prym wiodły tradycyjne wiązanki, to dzisiaj dużą popularnością cieszą się niepowtarzalne i zachwycające swoim wyglądem flower boxy. Czym są? Gdzie można je kupić? Podpowiadamy.

Dlaczego warto zdecydować się na flower box?

Flower box, jak sama nazwa wskazuje, to oryginalna kompozycja kwiatowa składająca się zazwyczaj z ciętych róż, która zamknięta jest w efektownym, kartonowym pudełeczku. Warto wiedzieć o tym, że moda na tego rodzaju upominki przywędrowała do nas ze wschodu. Pierwsze flower boxy pojawiły się w kwiaciarniach zlokalizowanych w ZEA, czyli państwie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Boxy kwiatowe doceniane są nie tylko za swój unikatowy wygląd, ale przede wszystkim za funkcjonalność. Dno pudełka, w którym znajdują się kwiaty, wyłożone jest gąbką florystyczną, dodatkowo nasączoną wodą i specjalnym środkiem odżywczym, przedłużającym świeżość i trwałość kompozycji. Dzięki temu osoba, której podarujemy taki prezent, nie będzie musiała zaprzątać sobie głowy podlewaniem czy dodatkową pielęgnacją kwiatów.

Efektowny wygląd, trwałość oraz bezobsługowość to zdecydowanie największe zalety nowoczesnych flower boxów, które przemawiają za wręczaniem kwiatów właśnie w takiej formie. Dodatkowym ich atutem bez wątpienia jest ich różnorodność. Na polskim rynku znajdziemy kolorowe boxy kwiatowe idealne na oświadczyny, baby shower, urodziny dziecka czy Walentynki.

Oryginalne flower boxy w ofercie firmy Florever

Nowoczesne i stylowe flower boxy na różne okazje znajdziemy między innymi w ofercie kwiaciarni Florever, zlokalizowanej w Warszawie (dzielnica Wola). Zainteresowani wybierać mogą tutaj pomiędzy klasycznymi boxami kwiatowymi a kompozycjami na słodko, w których oprócz ciętych kwiatów osoba obdarowana znajdzie również czekoladowe praliny, ale nie tylko. Poszczególne flower boxy dostępne w ofercie mogą zostać wzbogacone również o butelkę wina, świece sojowe, balon wypełniony helem lub uroczy kubek. Flower box wypełniony tzw. wiecznymi różami, których trwałość sięga nawet 2 lat. Tego typu kwiatowe kompozycje są świetnym pomysłem na prezent z okazji przeprowadzki bądź zakończonego remontu.

Flower boxy to bardzo nowoczesne i eleganckie rozwiązanie będące świetną alternatywą dla tradycyjnych bukietów. Jesteśmy przekonani, że z tak nietypowego upominku z pewnością ucieszy się każdy.