Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Szkoła angielskiego dla młodszych i starszych

Marzysz o tym, aby rozpocząć naukę języka angielskiego? A może poszukujesz kursu języka angielskiego dla dziecka? Nauka języka obcego ni musi być trudna, najważniejszy jest dobór odpowiedniej szkoły, takiej która za pomocą odpowiednich narzędzi i sposobów w spokojnej i przyjaznej atmosferze pozwoli wkroczyć w świat nowej kultury i nowego języka. W poniższym artykule opiszemy filozofię nowoczesnej szkoły języka angielskiego odpowiednią zarówno dla osoby dorosłej, jak i dziecka.

Dobra szkoła angielskiego to gwarancja opieki wykwalifikowanych lektorów, nadzór metodyczny nad kursem, a przede wszystkim dostęp do najnowszych metod i technologii nauczania. Decydując się na kurs języka angielskiego w szkole językowej, mamy pewność, że zajmą się nami profesjonaliści, a to oczywiście daje większe szanse na osiągnięcie celu, czyli opanowanie języka angielskiego. Jest wiele różnych metod nauczania języka, a jedną z bardzo skutecznych jest metoda bezpośrednia.

Dobra szkoła angielskiego to gwarancja sukcesu

Szkoła językowa na miarę XXI wieku

Oferta wrocławskiej szkoły angielskiego, której siedziba znajduje się w centrum Wrocławia jest świetna zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych uczniów. Szkołę wyróżnia to, że nie używa się w niej podręczników – wszystkie materiały są opracowane według autorskiej metody przez założycielkę szkoły. W metodzie tej metodzie nauczania stawia się przede wszystkim na konwersacje oraz w głównej mierze na zajęcia z native speakerami. Tak, by uczeń od początku do końca zajęć był otoczony językiem angielskim. Kładzie się tam również ogromny nacisk na zdolność komunikowania się, poprawną gramatykę i wymowę. Metody stosowane przez szkołę pomagają przezwyciężać barierę językową, ponieważ do nauczania wykorzystuje się realne sytuacje i zdarzenia, które mogą wydarzyć się w codziennym życiu. Dzięki temu uczniowie nie mają problemu z dogadaniem się z obcokrajowcem. Co więcej szkoła jest równocześnie domem tymczasowym dla zwierząt ze schroniska, dlatego nauka tam odbywa się w towarzystwie szkolnych zwierząt. Dzięki temu zarówno dzieci, jak i dorośli są mniej zestresowani samym procesem nauki.

Metoda bezpośrednia jako klucz do sukcesu

Stosowana w szkole Gerelis metoda bezpośrednia to jedna z najbardziej skutecznych metod nauki języka angielskiego. Kurs języka angielskiego przeprowadzany tą metodą pozwalają na błyskawiczne przyswajanie nowych słówek, zwrotów i konstrukcji gramatycznych, które zazwyczaj sprawiają uczniom najwięcej problemów. W pierwszym etapie nauki języka uczniowie poznają codziennie słownictwo i zwroty, natomiast do gramatyki i pisania przechodzą dopiero w kolejnych fazach. Nauczanie gramatyki polega na poznaniu nie teorii, lecz kontekstu. Lekcje i wszelkie udzielane na nich instrukcje udzielane są tylko w języku angielskim, a zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach od 4 do 6 osób. Wszelkie nowe aspekty nauczania wprowadzane są nie w formie ustnej. Nacisk kładziony jest zarówno na umiejętności mówienia jak i słuchania. Bardzo duży nacisk kładzie się na prawidłową wymowę i gramatykę, które są ważnym elementem nauki. Większość czasu wykorzystywana jest do nauki prowadzenia konwersacji, na umiejętność zadawania i odpowiedzi na pytania. W czasie zajęć lektor mówi do słuchaczy z naturalną prędkością. Bywa, że początki bywają trudne, ale z biegiem czasu uczniowie przyzwyczają się do rozumienia rozmów w obcym języku z naturalną prędkością. Dzięki temu, że zajęcia prowadzone są bez podręczników, a główny nacisk kładziony jest na konwersacje, język jest „wchłaniany” naturalnie.

Gerelis to idealna szkoła angielskiego, młodzieży jak i dorosłych, nauka w przyjemnej atmosferze, w towarzystwie zwierząt, z native speakerami i wysoce wykwalifikowaną kadrą, czego chcieć więcej? Angielski dla dzieci i dorosłych podany w przyjemny sposób.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]