Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Stoły rozkładane na miarę Twoich potrzeb – nie tylko do przestronnych wnętrz

Gościnność to jedna z tych cech, z której słyniemy na całym świecie. Nic tak nie łączy ludzi niż wspólne spędzanie chwil podczas domowego posiłku. Dlatego właśnie stół to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Zazwyczaj kojarzy się z bardzo okazałym rodzajem mebli, które wymagają dużej przestrzeni. Nic bardziej mylnego! Posiadasz mieszkanie o niewielkim metrażu? Nie musisz wcale rezygnować z jego zakupu – z pomocą przychodzą stoły rozkładane. Dlaczego warto wybrać ten model? Przekonaj się sam.

Jakie funkcje spełniają stoły rozkładane?

Wybór odpowiedniego stołu do niewielkiego mieszkania to spore wyzwanie. Należy znaleźć taki model, który zmieści się we wnętrzu, nie przytłoczył go i jednocześnie nie będzie zajmował zbyt dużo przestrzeni. Wielofunkcyjny stół rozkładany jest w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem.

– Podwójna praktyczność – zyskasz zarówno stół do codziennego, jak i okolicznościowego zastosowania. Zjesz przy nim poranne śniadanie w domowym zaciszu, a po rozłożeniu przygotujesz przyjęcie dla zaproszonych gości.

– Kompaktowość i ergonomia – stoły rozkładane są bardzo poręczne ze względu na swoje niewielkie gabaryty. W podstawowej wersji zmieszczą się nawet w niewielkim salonie lub jadalni. Nie zajmują zbyt wiele przestrzeni i możesz je z łatwością przenieść z jednego miejsca na drugie. Dzięki dodatkowym modułom bardzo szybko przekształcisz mały stolik w okazały stół jadalny.

– Uniwersalność – niewielkie stoły rozkładane spełniają również funkcje dekoracyjne. Wpływają na wygląd i estetykę całego pomieszczenia. Różnorodność fasonów i kolorów umożliwia ich dopasowanie zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji.

– Komfort i wygoda użytkowania – odpowiedni rozmiar stołu nie przytłacza pomieszczenia i zapewnia swobodę poruszania się po nim.

Dlaczego warto wybrać stół rozkładany z wysokim połyskiem?

Poszukując odpowiedniego modelu do niewielkiej jadalni lub salonu, zwrócić uwagę na stoły rozkładane z wysokim połyskiem od Mato Design. Funkcjonalność i zjawiskowy wygląd to coś, co wyróżnia je na tle innych modeli. Dzięki możliwości rozkładania stołu zaoszczędzisz sporo przestrzeni użytkowej na co dzień, a w razie konieczności zwiększysz jego rozmiar nawet trzykrotnie. Prosty design nowoczesnych stołów rozkładanych z wysokim połyskiem i dbałość o każdy detal sprawia, że wnętrze staje się stylowe i eleganckie. Solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów daje gwarancję wytrzymałości.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]