Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Rozkładana szklarnia

Planujesz zakup szklarni, w której uprawiać będziesz warzywa? Obecnie dużą sympatią wśród miłośników ogrodnictwa cieszą się gotowe modele wykonane z poliwęglanu. Sprawdź, jakie korzyści wiążą się z zakupem tego rodzaju szklarni oraz którą z nich warto wybrać do przydomowego ogródka.

Zalety rozkładanych szklarni

Jedną z największych zalet rozkładanych szklarni ogrodowych jest ich dobrze przemyślana konstrukcja, dzięki której montaż przebiega szybko i sprawnie – bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi czy pomocy fachowca. Możliwość montażu w gruncie oraz na każdym innym fundamencie to kolejny plus rozkładanych szklarni, który jednocześnie zwiększa funkcjonalność całej konstrukcji. Szklarnię rozkładaną można wykorzystać nie tylko do uprawy warzyw lub roślin egzotycznych – świetnie sprawdzi się również w roli praktycznego schowka na meble ogrodowe czy inne niezbędne przybory ogrodnicze. Zakup gotowej szklarni to rozwiązanie dedykowane wszystkim tym, którzy cenią sobie komfort i wygodę.

Jaki model rozkładanej szklarni wybrać?

Jeśli poszukujesz szklarni o wzmocnionej konstrukcji przystosowanej do samodzielnego montażu na każdym rodzaju fundamentu, to model Botanic Agrosfera Premium sprawdzi się w tym przypadku znakomicie. Wykonana jest ona z ocynkowanych rur i przeznaczona do pokrycia poliwęglanem komorowym. Zarówno montaż, jak i demontaż szklarni rozkładanej jest bardzo prosty, w związku z czym nie powinien on sprawić nikomu żadnych problemów. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z użyciem najtrwalszych materiałów jest gwarancją wieloletniej trwałości oraz zachowania estetycznego wyglądu zewnętrznego.

Szklarnie z poliwęglanu – dlaczego warto?

Poliwęglan komorowy to materiał odznaczający się wysoką odpornością na niekorzystny wpływ czynników pogodowych oraz uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, poliwęglan słynie ze swoich doskonałych właściwości termoizolacyjnych – dobrze zatrzymuje ciepło, co pozytywnie wpływa na wzrost i rozwój uprawianych roślin. Zapewnia też dobre warunki wentylacyjne dla roślin. Ponadto, skutecznie zatrzymuje szkodliwe promieniowanie UV, zabezpieczając tym samym wrażliwe części roślin przed poparzeniami słonecznymi. Szklarnie wykonane z poliwęglanu są trwałe i jednocześnie bardzo lekkie, dzięki czemu też bezproblemowe w przenoszeniu.

Poszukując szklarni do przydomowego ogródka, warto zadbać o to, aby jej rozmiar był adekwatny do ilości wolnej przestrzeni, jaką mamy do zagospodarowania oraz indywidualnych potrzeb.