Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Kreacja wieczorowa – cechy, historia, zalety, wady, Ty

Kreacje wieczorowe różnią się od stylizacji zakładanych na co dzień. Muszą być one na tyle eleganckie, by prezentować się doskonale podczas nawet najbardziej uroczystych wydarzeń. Co warto wiedzieć o sukniach wieczorowych?

Cechy i historia kreacji wieczorowych

Kreacje wieczorowe pojawiały się już kilkaset lat temu. Były nieodłącznym elementem balów organizowanych w pałacach. Wówczas stawiało się przede wszystkim na przepych, czyli ciężkie suknie na metalowych stelażach z gorsetem. Niektóre elementy charakterystyczne dla ówczesnych kreacji znaleźć można również we współczesnych produktach. Mowa tu m.in. o usztywnieniach w okolicach talii czy pięknych falbanach, charakterystycznych m.in. dla sukni ślubnych.

Kreacje wieczorowe są bardzo eleganckie. Zwykle są one utrzymane w ciemnych odcieniach, z ewentualnymi dodatkami. Popularnością cieszą się materiały brokatowe i błyszczące, kojarzone głównie z sylwestrem. Najbardziej eleganckie suknie wieczorowe sięgają do kostek, a w niektórych modelach stosuje się także specjalny rozporek odsłaniający nogę. Sukienki maxi prezentują się doskonale w połączeniu z wysokimi szpilkami i odpowiednio dobraną biżuterią.

Wybór odpowiedniej sukienki wieczorowej

Kreacje wieczorowe, dostępne m.in. w sklepie Bialcon.pl, to strzał w dziesiątkę na ważne wyjścia. Spiszą się one przede wszystkim w trakcie wesel, a także rozdań nagród czy balów sylwestrowych. Bardziej stonowane kreacje z powodzeniem można założyć także do teatru czy filharmonii. Sukienki wieczorowe prezentują się świetnie również w trakcie wymagających bankietów firmowych.

Wybór odpowiedniej kreacji wieczorowej powinien zależeć od kilku czynników. Przede wszystkim należy skupić się na własnych preferencjach i urodzie. Kolor powinien pasować do odcienia włosów i planowanego makijażu. Długość jest natomiast kwestią bardzo indywidualną, choć w przypadku wymagających okazji lepiej postawić na sukienki maxi w połączeniu ze szpilkami.