Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Lotnisko Chopina — gdzie zaparkować samochód?

Choć spontaniczne podróże kuszą swoją nieprzewidywalnością i nutką szaleństwa, my zdecydowanie, zachęcamy, aby niektóre kwestie związane z wakacjami dopiąć na ostatni guzik. Tak jest w przypadku wszystkich spraw „lotniskowych”, które wymagają odpowiedniego zaplanowania. Podpowiadamy, gdzie zaparkować przy lotnisku Okęcie, aby twój samochód był bezpieczny, na czas twojej nieobecności w kraju.

Jak zaparkować na lotnisku Chopina taniej?

Nie tylko łowcy okazji będą szczęśliwi, że istnieje możliwość tańszego zaparkowania przy lotnisku Okęcie. Zostawiając samochód na prywatnym parkingu Parking-lotnisko.pl możesz zaoszczędzić aż 50% kwoty, którą za tą samą usługę zapłaciłbyś na parkingu tuż przy terminalu. Niższa cena wynika oczywiście z dalszej lokalizacji, co wcale nie powinno być utrudnieniem dla osób podróżujących z lotniska Chopina. Tańszy parking zlokalizowany jest zaledwie 7 minut jazdy od głównego terminala, a zupełnie darmowy transfer odbywa się wygodnym i klimatyzowanym busem na życzenie Klientów o każdej porze dnia i nocy. Tak zaoszczędzone pieniądze to wspaniała wymówka, aby odrobinę zaszaleć na miejscu naszej destynacji – wydać je na pyszną kolację lub skorzystać z lokalnych atrakcji.

Lotnisko Chopina – gdzie zaparkować za darmo?

Choć zalecamy w podróży szukać oszczędności, darmowe parkowanie przy lotnisku Chopina to nie najlepszy pomysł. Po pierwsze, na terenie i w pobliżu lotniska nie ma miejsc, które uprawniają kierowcę do pozostawienia samochodu na dłużej bez uiszczenia opłat, a po drugie, takie zachowanie nigdy nie zapewni bezpieczeństwa dla twojego pojazdu. Tylko strzeżone lub dozorowane parkingi, które mają ogrodzenie i oświetlenie to gwarancja, że po powrocie do kraju nie czekać będzie na ciebie niemiła niespodzianka w postaci uszkodzonego samochodu, a nawet jego braku!

Kiedy dokonać rezerwacji parkingu przy lotnisku Okęcie?

Nie warto zbyt długo zastanawiać się, gdzie zaparkować na Okęciu, szczególnie jeśli twój wylot przypada na tzw. szczyt sezonu wakacyjnego. Okęcie to największy port lotniczy w Polsce, z którego realizowana jest większość lotów międzykontynentalnych w naszym kraju, co oznacza, że podróżujący z Okęcia pozostawiają swoje samochody na przy lotniskowych parkingach na naprawdę długie okresy. Rezerwację najlepiej zrobić przez Internet, korzystając z opcji zapłaty online tuż po poznaniu daty i godziny wylotu. Najlepiej zrobić to na własną rękę, a nie zlecać tej usługi biurom podróży – wtedy masz pełną kontrolę nad ceną i standardem usług.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając miejsce, gdzie zaparkować na lotnisku Chopina?

Dokonując rezerwacji, koniecznie upewnij się, czy parking, który chcesz zarezerwować, oferuje pełne ubezpieczenie od uszkodzenia, zarysowania lub kradzieży samochodu. Taka polisa powinna być zawarta w cenie za postój tak jak w przypadku rekomendowanego przez nas tańszego parkingu Parking-lotnisko.pl