Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Dowóz mebli w 24h? To możliwe!

Najkrótszy czas oczekiwania na zamówione meble to ok. 7-14 dni. Najczęściej jednak na zamówienie trzeba czekać o wiele dłużej – czasem nawet kilka miesięcy. Może to znacznie utrudnić umeblowanie domu lub mieszkania. Wielotygodniowe oczekiwanie na zamówienie może przedłużyć remont czy opóźnić wprowadzenie się do nowego miejsca. Jak temu zaradzić? Zobacz, czy można kupić meble w 24h.

Ile trwa realizacja zamówienia w internetowym sklepie z meblami?

Zakup mebli przez Internet to duża wygoda i komfort. Można dokładnie obejrzeć wybrany model, poczytać o nim opinie i zapoznać się z parametrami technicznymi. Wszystko to można zrobić w dowolnym czasie i poświęcić na to długie godziny. Kupując meble w sklepie internetowym, trzeba jednak się liczyć z tym, że w większości wypadków czas oczekiwania na dostawę wynosi kilka tygodni. Dokładny czas potrzebny na realizację, zależy od producenta wybranych sprzętów. Czasem jest to 7, 14 lub nawet 30 dni. Wiele osób zastanawia się nad tym, z czego wynika tak długi czas oczekiwania. Jest to efekt tego, że internetowy sklep meblowy nie magazynuje wszystkich oferowanych produktów, a jedynie zamawia je u producenta po zakupie przez Klienta. To właśnie dzięki temu sklepy takie jak Imperium Mebli mogą proponować atrakcyjne ceny, a także szeroki wybór.

Co wpływa na termin dostawy mebli?

Sklep z meblami uzależnia czas dostawy mebli od tego, ile producentowi zajmie ich wyprodukowanie oraz wysłanie do magazynu centralnego. Tam meble muszą być zapakowane i nadane kurierem do Klienta. Należy tu zaznaczyć, że czas produkcji może się wydłużyć, jeśli wybierze się inny materiał obicia lub mało popularny kolor tapicerki. Oznacza to, że kanapę, fotel lub komodę, trzeba produkować od zera. Mniej popularne kolory lub wzory nie są robione na zapas i nie czekają na nowych właścicieli w magazynie.

Meble w 24H – czy to możliwe?

Chociaż na wymarzone meble można poczekać, to czasem nowa kanapa, fotel, stół czy łóżko potrzebne są na już – nie można na nie czekać nawet 7 dni. W takich sytuacjach warto odwiedzić sklep z meblami, który proponuje ekspresową dostawę. Zajmuje ona 24 godziny, czyli wybrane modele można mieć od ręki –  już na drugi dzień. Jest to idealna opcja dla osób, którym spieszno z zakupem.

Sklep z meblami, który  oferuje zakup w 24 godziny to m.in. Imperium Mebli. Dla klientów poszukujących szybkiej dostawy została przygotowana specjalna zakładka Meble w 24H, gdzie można znaleźć modele dostępne w dostawie ekspresowej. Oferowany w tej opcji asortyment nie jest stałą kolekcją. Zmienia się ona w zależności od dostępności.

Jakie meble można kupić w 24 godziny?

Imperium Mebli dba o to, by w zakładce Meble w 24h każdy z klientów znalazł produkty idealne dla siebie. Oferta jest niezwykle szeroka. Do odwiedzenia tej zakładki Imperium Mebli zaprasza zarówno osoby poszukujących umeblowania do salonu, jak i sypialni, pokoju nastolatka lub dziecka, gabinetu oraz przedpokoju. Dla zainteresowanych szybkim zakupem czekają:

  • kanapy,
  • sofy,
  • tapczany,
  • fotele,
  • meblościanki,
  • komody,
  • stoliki,
  • szafy,
  • szafki RTV,
  • łóżka z materacami.

Najczęściej internetowy sklep meblowy w szybkiej dostawie proponuje modele poekspozycyjne – czyli wystawiane na wystawach salonów i oddziałów stacjonarnych. Są to jednak produkty nowe i pełnowartościowe (gdyby było inaczej, pojawia się na ten temat informacja w opisie). Błyskawiczna dostawa jest możliwa dzięki temu, że dane wyposażenie dostępne jest w magazynie. Szybkie spakowanie i nadanie umożliwiają wysyłkę mebli w ok. dobę. W zakładce Meble 24h znaleźć można bestsellery, które zamawiane są w większych ilościach. Wyższe stany magazynowe sprawiają, że są one dostępne od ręki.

Czy warto kupować meble w 24h?

Wybór mebli to poważna decyzja. Powinny one pasować do wystroju wnętrza, być wygodne, komfortowe i praktyczne oraz wpisywać się wymiarowo w metraż pomieszczenia. Znalezienie takich propozycji może zająć wiele tygodni. Jest to czas na sprawdzenie wymiarów, porównanie kilku modeli i przeczytanie opinii.

Czy warto więc kupować meble w 24h? Nie jest to zbyt duże ryzyko? Nie w Imperium Mebli. Internetowy sklep meblowy oferuje wysokiej jakości modele o uniwersalnej stylistyce. Pasować będą one zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnym, jak i klasycznych. Jeden rzut oka pozwala także zapoznać się z wymiarami i parametrami technicznymi, a liczne zdjęcia (z każdej strony) z wyglądem danego mebla. Jeśli mimo zapoznania się ze wszystkimi danymi wybór okaże się nietrafiony, to Imperium Mebli umożliwia zwrot do 14 dni.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]