Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Praktyczne upominki dla właściciela i pupila – jak wybrać te idealne?

Wybór upominku dla właściciela zwierzaka domowego, służący wzmocnieniu relacji właściciela i pupila nie jest łatwy. Na szczęście dobrze wyposażony sklep zoologiczny znacząco ułatwi Ci podjęcie decyzji! Poniżej znajdziesz TOP 4, czyli cztery idealne propozycje dla miłośników psów, kotów i domowych gryzoni!

1. Butelka turystyczna i miska podróżna

Decydując się na butelkę turystyczną i miskę podróżną, dedykowane psom, odciążysz ich właścicieli i pozwolisz na jeszcze większą swobodę działania! Dzięki składanym, lekkim gadżetom obdarowany bez trudu nakarmi i napoi swojego pupila w każdej sytuacji, pozwalając na jeszcze dłuższe wspólne spacery!

2. Stylowa adresówka

Każdy właściciel czworonoga boi się, że ten się zgubi. Niestety – o to nietrudno! Wystarczy chwila nieuwagi na przykład podczas spaceru, by kot albo pies przepadł bez wieści. Doczepienie stylowej adresówki do obroży nie tylko pozytywnie wpłynie na ogólny wizerunek zwierzęcia, ale przede wszystkim – zapewni mu bezpieczeństwo i umożliwi powrót do domu. Adresówki dedykowane są zarówno psom, jak i kotom.

3. Praktyczne szelki

Kolejnym gadżetem, który bez wątpienia w swojej ofercie będzie miał sklep zoologiczny, są szelki. Co ciekawe – możesz je kupić zarówno dla psa, jak i kota, a także – kawii albo królików! Wszystko zależy od modelu, na jaki się zdecydujesz. Bez względu na to, jakie zwierzątko ma obdarowywany, możesz mieć pewność – dzięki tym szelkom spacery będą jeszcze bardziej komfortowe!

4. Drewniane akcesoria dla małych gryzoni

Klatka małego gryzonia nie musi być tak oczywista – zwłaszcza jeśli wybierzesz dla obdarowywanego niebanalne drewniane akcesoria dla małych zwierzątek! Domki i zabawki dla kawii albo szynszyli wyróżniają się estetyką wykonania i dają naprawdę duże możliwości zabawy z pupilem! Dostępne na www.cziko.com.pl modele możesz łączyć, tworząc niebanalne zestawy.