Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Polecane zabawki do stymulacji analnej

Używanie gadżetów erotycznych, takich jak zabawki analne to dobry sposób nie tylko na urozmaicenie seksu i gry wstępnej, ale również samodzielnego sprawiania przyjemności. Rosnąca popularność seksu analnego spowodowała zwiększenie zapotrzebowania na akcesoria analne, które obecnie występują w rozmaitych rozmiarach i wersjach. Jakie zabawki polecane są do stymulacji analnej? Podpowiadamy.

Korki analne

Korki analne to jedne z najpopularniejszych, a zarazem podstawowych zabawek analnych. W zależności od rodzaju mają opływowy, podłużny lub stożkowaty kształt, a także stworzone są w ten sposób, aby można było je umieścić w odbycie pod jak najlepszym kątem. W ofercie sklepów z akcesoriami erotycznymi takich jak Alejafantazji.pl znajdują się korki analne o średnicy od 0,5 cm do 3,2 cm, ale również dla bardziej zaawansowanych praktyków dobrym wyborem będą korki o średnicy 7,5 cm oraz wysokości 12 cm umożliwiające głęboką, a jednocześnie intensywną penetrację.

Korki analne nie bez powodu zakończone są szeroką podstawą, która chroni je przed przedostaniem się w głąb odbytu, a tym samym zabawka erotyczna pozostaje na swoim miejscu przez cały czas trwania zabawy. Warto również wspomnieć o tym, że z racji tego, że korki analne występują w różnych wielkościach, stosowane są jako wstęp do seksu analnego, ponieważ eksperymentowanie z ich różnymi średnicami, stopniowo przygotuje do późniejszej bezpiecznej penetracji penisem.

Koraliki analne

Koraliki analne to połączone ze sobą kulki o różnej wielkości zakończone specjalnym uchwytem. Zwiększają doznania seksualne podczas ich powolnego wprowadzania, natomiast jeśli nagle lub powoli usuniemy je z odbytu w trakcie orgazmu, znacząco wydłużą przyjemność i doprowadzą do o wiele silniejszego orgazmu. Tego typu zabawki analne mogą być używane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. U panów wsuwanie i wysuwanie koralików będzie pocierało o męski punkt G, czyli gruczoł prostaty, co spowoduje narastające i zupełnie nowe doświadczenia erotyczne. Ciekawym pomysłem jest również wybór koralików analnych wyposażonych w tryby wibracji, które wzmocnią odczucia intymne i sprawią, że zabawy staną się nie tylko namiętne, ale również niezapomniane.

Wibratory analne

Wibratory analne zostały stworzone z myślą o mężczyznach, ponieważ dzięki specyficznemu wygięciu umożliwiają dotarcie do męskiej strefy erogennej, czyli do prostaty. Warto podkreślić, że używanie wibratorów analnych przez mężczyzn daje zupełnie inną przyjemność, niż ta odczuwana podczas tradycyjnego seksu. Przede wszystkim gadżety analne są krótsze od tradycyjnych wibratorów, tak, aby zapewniały komfort użytkowania. Z kolei z racji tego, że wibracje mogą być dopasowane do własnych potrzeb, będą intensywnie oddziaływać nie tylko na gruczoł krokowy i wejście do odbytu, ale również najmocniej doświadczane będą na strefie zwanej perineum.

Jak rozpocząć przygodę z gadżetami analnymi?

Rozpoczynając przygodę z seksem analnym, a tym samym zabawkami erotycznymi kluczowe znaczenie ma materiał ich wykonania. Najlepiej wybierać gadżety erotyczne produkowane z bezpiecznych materiałów, takich jak silikon, który również można łatwo czyścić i sterylizować. Silikon można w szybki i prosty sposób ogrzać, dzięki czemu realistyczne odda strukturę i miękkość naturalnej skóry.

Warto również pamiętać, że w sytuacji, gdy nie zapewnimy odpowiedniego nawilżenia, zabawa analna może okazać się dla nas nieprzyjemna. Dlatego też przed rozpoczęciem przygody dobrze jest zainwestować w specjalny lubrykant do seksu analnego, który jest bardziej gęsty i nie wysycha tak szybko, jak jego tradycyjna wersja.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]