Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Na czym konkretnie polega botoks włosów?

Botoks włosów, to bardzo znany w ostatnim okresie zabieg odżywczy, jaki pozwoli szybko odżywić oraz zregenerować choćby bardzo zniszczone pasma. Możesz zrobić go w salonie fryzjerskim, lub w domu przy wykorzystaniu specjalnego zestawu kosmetyków. Nie przestrasz się dodanej do kompletu igły! Służy ona tylko do odliczenia właściwej dawki kosmetyku z fiolki oraz rozrobienia go z wodą. Zabieg tenże proponuje każdy dobry salon, lecz kobiety jeszcze powszechniej robią botoks włosów w domu. Czemu? Ponieważ cena botoksu na włosy u fryzjera jest bez porównania większa, aniżeli samodzielne zabiegi.

Co to jest botoks włosów?

Botoks na włosy to zabieg, natomiast naprawdę cała operacja stymulująca włosy zniszczone częstym farbowaniem, zmianą diety, natomiast również brakiem kontaktu z promieniami słonecznymi. Zalecana jest zwłaszcza osobom, jakich włosy są przesuszone, matowe oraz kruche. Rezultaty zabiegu widać od razu oraz utrzymują się one do prawie 15 myć. Włosy, na jakich został wykorzystany botoks stają się niezwykle miękkie oraz po prostu zdrowsze. Wszystko za sprawą wzmacniającego serum – zamknięte w nim elementy czynne głęboko wchodzą w formę włosa, odnawiając ją.

Botoks włosów, to środek zawierający m. in. kolagen, jagody Acai i kwas hialuronowy. Dzięki takiemu zespołowi, kosmetyk poprawia niedostatki pomiędzy korą natomiast otoczką włosa. Sam zabieg jest nieinwazyjny, w przeciwieństwie do botoksu wstrzykiwanego w ciało. Wpływa on wprost na sam włos, wchodząc w jego wewnętrzną formę. Jego założeniem jest odbudować włosom zdrowy wygląd.

Na czym polega botoks na włosy?

Botoks włosów to specjalny zabieg fryzjerski, jakiego założeniem jest regeneracja włosa, jego naprawa oraz poprawa kondycji. W wyniku włosy powinny odzyskać połysk, być na nowo delikatne oraz miękkie, gładkie oraz przyjemne w dotyku. Botoks na włosy polega na wprowadzeniu w kosmyki elementów wzmacniających, jakie wypełniają braki pomiędzy korą natomiast otoczką włosa. Środki wykorzystywane do botoksu włosów mają przede wszystkim kolagen, kwas hialuronowy, jagody acai. Widzisz już zapewne, iż botoks do włosów ma mało wspólnego z tak znanym zabiegiem medycyny estetycznej.

Botoks na włosy – jak się go robi?

Botoks włosów, to zabieg regenerujący formę włosów. Z klasycznym botoksem łączy go jedynie nazwa – nie potrzebuje ponieważ ani zastosowania igieł, ani również słynnej toksyny botulinowej, jaką pokochał świat medycyny estetycznej. To obok sauny na włosy oraz keratynowego prostowania włosów jeden spośród najpopularniejszych zabiegów fryzjerskich. W dodatku jest zupełnie bezinwazyjny oraz bardzo odżywia włosy. Opiera się na wykorzystaniu specjalnego serum, w jakiego skład wchodzą dobre dla włosów treści, takie jak ekstrakt z jagód Acai, kolagen, keratyna lub kwas hialuronowy. Dzięki wykorzystaniu środków – otwierającego, natomiast następnie zamykającego łuski, elementy czynne serum wchodzą pomiędzy otoczkę natomiast korę włosa oraz dokładnie go odżywiają.

Dla kogo przeznaczona jest regeneracja włosów botoksem?

Botoks włosów zalecany jest osobom, jakich włosy są przesuszone, kruche, z tendencją do rozdwajania się końcówek. Taka odbudowa przyda się także włosom matowym oraz puszącym się. Na zabieg na włosy należałoby zdecydować się, jeśli są one uszkodzone np. malowaniem czy stylizacją z wykorzystaniem wysokiej temperatury (prostownice, lokówki), zaniedbane brakiem dobrej pielęgnacji czy znajdują się w niezbyt dobrej formie po zimie czy lecie.

Wskazania do robienia botoksu na włosy

Zabieg botoksu robiony na włosach nie wiąże się z iniekcją toksyny botulinowej, jakiej funkcjonowanie polega na porażeniu mięśni. Nawiązanie do botoksu twarzy to tylko nakładanie serum przy pomocy strzykawki oraz otrzymanie jednakowo natychmiastowego rezultatu. Serum stanowi formę dokładnie wyselekcjonowanych elementów takich jak keratyna, kwas hialuronowy oraz kolagen. Prawdopodobieństwo reakcji uczuleniowych jest małe, zatem każdy może zdecydować się na zabieg. Na zabieg powinni zgłosić się także posiadacze grubych włosów ze skłonnościami do puszenia się.

Botoks na włosy rezultaty

Po zakończonej kuracji oraz pierwszym zabiegu włosy będą lśniące, delikatne, wygładzone, dokładnie odżywione oraz odbudowane. Poza tymże nie będą plątać się w trakcie układania oraz lepiej układać. Jeżeli również poddasz je koloryzacji, botoks na włosy zabezpieczy je przed sztucznymi elementami zamkniętymi w farbie. Rezultaty terapii utrzymują się do paru tygodni, więc poleca się powtarzanie zabiegu, dla utrzymania rezultatu na dłużej. Gdy włosy są niezwykle zniszczone poleca się wykonanie serii czterech zabiegów w odstępie jednego tygodnia.

Rezultat botoksu na włosy może utrzymywać się choćby parę miesięcy. Jak długo to potrwa zależy od tego jak wielokrotnie myje się włosy oraz czy zabieg był powtarzany lub zrobiony jedynie raz. Wygładzenie włosów będzie widoczne poprzez ok. 10-15 myć. Dla wzmocnienia rezultatu botoksu włosów należałoby wykorzystywać profesjonalne kosmetyki do naturalnej pielęgnacji, jakie mają keratynę czy kwas hialuronowy. Bezwzględnie natomiast należy zwrócić uwagę na to, by nie miały one we własnym składzie SLS, parabenów oraz alkoholu.

Ile kosztuje botoks na włosy?

Botoks na włosy, natomiast wydaje się, iż sama nazwa brzmi obco, natomiast wprost ekskluzywnie, nie jest trudnym oraz drogim zabiegiem. Trwa przeważnie w granicach 40 minut, natomiast jego koszt to prawie 60 zł, we współzależności od fryzjera, u jakiego robimy zabieg, natomiast również długości własnych włosów. Zdecydowanie warto zdecydować się na botoks włosów wykonany u fryzjera, ponieważ wówczas będziemy mieli pewność, że zabieg został  , wykonany prawidłowo, przy wykorzystaniu kosmetyków doskonałej jakości. Ponadto podczas wizyty, fryzjer może nam doradzić, jak właściwie pielęgnować włosy po botoksie, jakich kosmetyków powinniśmy używać, żeby efekty mogły utrzymywać się jak najdłużej i kiedy powinniśmy zdecydować się na ponowienie zabiegu. Wiele osób lekceważy te sprawy, natomiast są to naprawę bardzo istotne kwestie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]