Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Miłość oralna – przepis na wymarzonego lodzika

Życie erotyczne oparte powinno być na poddawaniu, dawaniu oraz dzieleniu się przyjemnościami. Nie każda kobieta jednak wie, jak zrobić lodzika. Jeżeli pragniesz wzmocnić doznania, które zapewniasz swojemu mężczyźnie w czasie seksu oralnego – przedstawimy Ci cenne wskazówki, które sprawią, że pieszczoty będą jeszcze bardziej udane. W przypadku, kiedy nie masz pojęcia jak zabrać się za sprawianie mu przyjemności za pomocą ust – udzielimy Ci cennych rad, które po zamianie w czyny sprawią, że facet będzie szalał z podniecenia na samą myśl o Tobie.

Jeżeli chcesz być w tym najlepsza – w pierwszej kolejności poznaj budowę penisa

Prawdopodobnie, gdy tylko dotkniesz penisa, zrobi się on sztywny i zmieni swój rozmiar. Skoro tak, to możesz włożyć go do ust, ruszyć kilka razy głową i gotowe! Być może sprawdzi się to u młodych mężczyzn, którzy nie mieli styczności z jakąkolwiek formą seksu lub uprawiają go sporadycznie. Dam Ci radę – ten sposób zostaw amatorom, a sama dowiedz się jak zrobić idealnego lodzika.

Z początku skrócona lekcja anatomii… Zapoznanie się z ogólną budową penisa, to podstawa. Tego kroku nie możesz pominąć. Przyjrzyj się dokładnie członkowi swojego mężczyzny lub oglądnij przypadkowe zdjęcia w internecie – bez względu na to jaki sposób wybierzesz ważne, żebyś poznała miejsca wrażliwe na pieszczoty.

Niektórym kobietom wydaje się, że obsługa penisa jest banalnie prosta. Nic bardziej mylnego! Zrobienie idealnego lodzika związane jest z praktyką, a wraz z nią – nabraniem wprawy, która zapewni maksimum rozkoszy i doznań erotycznych.

Na samym szczycie penisa znajduje się główka, która często nazywana jest również żołędziem, a dolna jego część to korona (miejsce na którym powinnaś skoncentrować większość swojej uwagi i wysiłków – jest wyjątkowo ukrwione i wrażliwe na dotyk). Żołądź prącia połączony jest z napletkiem niewielkim, cienkim fałdem skórnym zwanym wędzidełkiem. Często jest jednak usuwane podczas zabiegu obrzezania. Faktem jest, że to najczulsze z najczulszych miejsc na ciele mężczyzny. Wystarczą delikatne pieszczoty koniuszkiem języka, aby doprowadzić faceta do szczytowania. Pod trzonem znajdują się jądra, które są bardzo wrażliwe na jakikolwiek dotyk, jeżeli więc nie chcesz sprawić mężczyźnie bólu, obchodź się z nimi w sposób troskliwy i delikatny. Nie gryź, nie szarp, ale również nie pomijaj pieszczot tego miejsca.

Poznaj najbardziej unerwione miejsca

Kiedy zapoznałaś się już z anatomią penisa i odróżniasz od siebie poszczególne jego obszary, możesz przejść do kolejnego kroku. Chwyć go do ręki i koniuszkiem języka przesuń po całej długości jego trzonu, obserwuj przy tym reakcję mężczyzny – z pewnością zobaczysz, które miejsca uwielbia oddawać twoim pieszczotom. Najczulszym punktem u wielu mężczyzn jest wędzidełko. Podwój więc swoje wysiłki w punktach bardziej wrażliwych, aby szybciej doprowadzić swojego mężczyznę do wytrysku.

Pamiętaj, że strefy erogenne to nie tylko penis, ale także szyja, pośladki, sutki, ramiona czy uszy. Każdy facet jest inny i może doświadczać przyjemności w różnych miejscach. Nie ma gotowego przepisu na doprowadzenie każdego mężczyzny do momentalnego stanu rozkoszy – eksperymentuj i ucz się jego ciała.

Cenne wskazówki w robieniu lodzika

Seks oralny w obecnych czasach jest niemal tak samo popularny jak tradycyjny stosunek. Niestety, nie każdy wie jak wykorzystywać swoje usta i język, aby doprowadzić swoją drugą połówkę do najprzyjemniejszego stanu, jakim jest rozkoszne szczytowanie.

1. Nie spiesz się
Nie ma powodów do pośpiechu – no chyba, że lodzik to tylko gra wstępna, a Ty jesteś maksymalnie napalona. Jeżeli jednak pragniesz zapewnić mężczyźnie jak najwyższy poziom rozkoszy, możesz zacząć od masażu i całowania jego karku, później przejść do pleców i stopniowo schodzić coraz niżej.

2. Patrz mu prosto w oczy
Nic tak nie działa na faceta, jak kontakt wzrokowy podczas robienia mu lodzika. Ten niewielki szczegół może wpłynąć maksymalnie na poziom jego podniecenia, choć niewielu przypomina jedynie sceny z filmów dla dorosłych.

3. Zrób kucyk
Dzięki temu, włosy nie będą leciały Ci na twarz i przeszkadzały w sprawianiu przyjemności. Dodatkowo, jeżeli lubisz ostre zabawy, możesz zasugerować facetowi, aby złapał Cię za kucyk i nadawał pieszczotom upragnionego tempa.

4. Ruchy
Kiedy włożysz penisa do ust – wykonuj ruchy przesuwające do dołu i do góry. Możesz jednocześnie objąć członka dłonią i wykonywać ten sam manewr co ustami.
Końcówką języka pieść najczulsze miejsca partnera, o których była mowa powyżej. Omów z partnerem to, czego od Ciebie oczekuje – jedni wolą masowanie, lizanie i pieszczenie, podczas kiedy inni uwielbiają, gdy partnerka delikatnie gryzie lub zahacza zębami.
Choć jądra są delikatne, nie zapominaj o bawieniu się nimi – liż je i całuj, a facet oszaleje z rozkoszy.

5. Tempo
Nie bazuj na jednakowym ruchu, nadawaj mu tempa – raz wolniej, raz szybciej.

6. Jęcz
Nie wstydź się jęków, które pragniesz uwolnić – są one oznaką tego, jak bardzo jesteś podniecona. Dzięki temu, wprowadzisz do swojego łóżka jeszcze więcej pikanterii. Faceci lubią, gdy kobieta wydaje z siebie odgłosy przyjemności.