Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Łóżeczka niemowlęce drewniane – jakie są ich wady i zalety?

Kupując łóżeczko niemowlęce, przyszli rodzice stają przed wieloma trudnymi decyzjami. Przede wszystkim muszą zdecydować, czy wybrać łóżeczko niemowlęce drewniane, czy też turystyczne, nowoczesną dostawkę, czy może całkowicie zrezygnować z klasycznego łóżeczka, na przykład na rzecz kosza Mojżesza? Jakie zalety, a jakie wady mają tradycyjne łóżeczka niemowlęce drewniane? Odpowiadamy!

Jakie zalety mają łóżeczka niemowlęce drewniane?

Łóżeczka niemowlęce drewniane od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Z wielu powodów są najchętniej wybierane przez rodziców. Przede wszystkim są stabilne i bezpieczne. Dziecko nie przewróci tego typu mebla, ma również ograniczone możliwości, jeżeli chodzi o jego zniszczenie. Jest ono również bezpieczne. Nie ma obaw, że maluch ułoży główkę w taki sposób, że nie będzie mógł oddychać. Co więcej, jeżeli wybierzesz wysokiej jakości materac, zadbasz o to, by Twoje dziecko miało prawidłową pozycję podczas snu, a tym samym przyczynisz się do jego prawidłowego rozwoju. Łóżeczka niemowlęce drewniane są także trwałe oraz mają atrakcyjną cenę. Bez przeszkód mogą być używane nie tylko przez jedno dziecko, ale też przez jego przyszłe rodzeństwo, a nawet następne pokolenie.

Obecnie łóżeczka niemowlęce drewniane można zakupić w różnych wersjach. Na rynku znajdziesz na przykład tradycyjne łóżeczko w standardowym rozmiarze, małe, drewniane łóżeczko, które może służyć za dostawkę do łóżka rodziców, jak również łóżeczko, które w przyszłości można przerobić na tapczanik dla starszego dziecka. Tak zróżnicowane modele czekają na Ciebie na przykład w e-sklepie babycrew.pl, który w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością wśród młodych rodziców. Drewniane łóżeczko możesz kupić nie tylko w różnych rozmiarach. Możesz także zdecydować o jego kolorze, wykończeniu boków, a także o obecności szuflady.

Czy łóżeczka niemowlęce drewniane mają jakieś wady?

Łóżeczka niemowlęce drewniane mają także niestety kilka wad. Po pierwsze są dość twarde, przez co niektórzy rodzice obawiają się, że dziecko może się uderzyć, na przykład o szczebelki. Można wprawdzie zabezpieczyć je specjalnymi ochraniaczami, ale lepiej tego nie robić. Nie jest to bowiem bezpieczne dla malucha. Łóżeczka drewniane są również ciężkie, przez co problematyczne może być ich przestawianie – choć dzięki temu są wyjątkowo stabilne. Niemożliwe jest również zabranie drewnianego łóżeczka w podróż, dlatego na takie okazje dobrze zaopatrzyć się w dodatkowe łóżeczko, na przykład turystyczne.