Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak zauroczyć sobą faceta i wpaść mu w oko?

Odwieczny problem dotyczący tego, jak zauroczyć sobą faceta, towarzyszy kobietom od pokoleń. Już nasze babcie stosowały sprytne metody, które miały na celu przyciągnięcie męskiej uwagi. Skupienie jej na sobie to już połowa sukcesu, jednak w dalszym ciągu pozostaje kwestia zauroczenia i zapadnięcia w pamięć, a także wzbudzenia chęci dalszego poznawania się. Odpowiadamy na pytanie, jak zauroczyć sobą faceta w każdej sytuacji.

Jak zauroczyć sobą faceta na pierwszym i kolejnym spotkaniu?

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz – w tym powiedzeniu jest bardzo dużo prawdy i w rzeczywistości jest to kwintesencja pierwszego spotkania. Często bywa ono przypadkowe, czasami zaplanowane. Zawsze jednak warto przede wszystkim zachować zimną krew i zachowywać się w sposób naturalny. Wbrew pozorom, choć każda z nas zdaje sobie z tego sprawę, nie jest to łatwe. Kiedy mężczyzna nam się spodoba, chcemy zwrócić na siebie jego uwagę. Zaczynamy wtedy zachowywać się nieco sztucznie, co facet wyczuje niemal od razu. Sztuczność zachowania przejawia się poprzez:

  • zbytnią chęć utrzymania rozmowy,
  • uciekanie się do podstępów – „przypadkowe” zrzucenie przedmiotu na ziemię czy nadepnięcie faceta,
  • nienaturalny, wymuszony uśmiech.

Kobiety, które zachowują się naturalnie, doskonale wiedzą, jak zauroczyć sobą faceta. To właśnie na nie mężczyźni zwracają uwagę i chcą z nimi rozmawiać, a także kontynuować znajomość. Dlatego też naturalne zachowanie jest tak ważne nie tylko na pierwszym, ale i każdym kolejnym spotkaniu.

Jak zauroczyć sobą faceta poprzez strój?

Każda kobieta powinna wiedzieć, jak zauroczyć sobą faceta stosując odpowiednie triki modowe. Otóż mężczyźni to typowi wzrokowcy, którzy przywiązują ogromną wręcz wagę do kobiecego wyglądu. Nawet, jeśli kobieta posiada mankamenty związane z urodą czy figurą, odpowiednia stylizacja z pewnością pomoże zainteresować sobą faceta. Co więc warto wybierać nie tylko na randkę, ale i na co dzień? W szafie każdej kobiety powinny znaleźć się:

  • buty na obcasie, najlepiej szpilki – mężczyźni kochają idealnie wyprofilowane nogi kobiet, a można je osiągnąć właśnie dzięki obcasom,
  • sukienki – najlepiej zwiewne, romantyczne kroje dopasowane do figury,
  • klasyczne ozdoby – wbrew pozorom mężczyźni najbardziej cenią klasyczną biżuterię i różnego rodzaju ozdoby – torebki, paski,
  • czarne rajstopy – działają na mężczyzn jak wabik.

Wizualne przyciągnięcie mężczyzny daje większą szansę na to, że zechce on nas zapamiętać i zapoznać się z nami. Pamiętajmy, że facet to wzrokowiec, który niestety, brutalnie ocenia kobietę po wyglądzie.

Kobiety mają swoje sposoby na to jak zauroczyć sobą faceta. Podstawą jest jednak naturalne zachowanie i atrakcyjny wygląd, a każdy mężczyzna z pewnością zwróci na nas swoją uwagę. Następnie będzie można skorzystać z narzędzi, które dokładnie znamy: flirt i emanowanie kobiecością w celu zatrzymania przy sobie faceta.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4]