Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnego nagłośnienia?

Dobry dźwięk to jedna z najważniejszych kwestii przy organizacji różnego rodzaju imprez. Nie dotyczy to wyłącznie koncertów, ale też na przykład konferencji albo firmowych eventów, gdzie muzyka jest tylko tłem. Niezależnie od okazji, zawsze warto do przygotowania nagłośnienia zatrudnić specjalistów.

Jak wygląda przygotowywanie nagłośnienia?

Przygotowanie nagłośnienia może się wydawać bardzo proste, jeśli tylko ma się środki na wysokiej klasy sprzęt. W praktyce drogi zestaw nagłośnieniowy to za mało, by cieszyć się idealnym efektem, bo jeszcze trzeba wiedzieć, co konkretnie się przyda, jak ten sprzęt rozstawić i na czym polega jego profesjonalna obsługa. Tym właśnie zajmuje się BVS Show Lighting, firma z dużym doświadczeniem przy organizacji koncertów, eventów, konferencji, wesel oraz wielu innych wydarzeń.

Współpraca z profesjonalnym zespołem dbającym o nagłośnienie daje gwarancję, że dźwięk będzie idealny, a instalacja zostanie przygotowana zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Firma dostarcza niezbędny sprzęt i zajmuje się jego montażem, a w ramach jednej usługi BVS może jeszcze dodatkowo przygotować scenę i zadbać o profesjonalną oprawę świetlną.

Przygotowanie nagłośnienia zaczyna się zawsze od spotkania z klientem i ustalenia z nim szczegółów odnośnie planowanej imprezy. Znając oczekiwania klienta oraz charakter wydarzenia, można przystąpić do opracowywania projektu, a następnie do realizacji zamówienia.

Dlaczego dobre nagłośnienie jest tak ważne?

W profesjonalnym nagłośnieniu wcale nie chodzi tylko o to, by było bardzo głośno. Dźwięk musi oczywiście docierać do każdego zakątka sali, ale liczy się również jego jakość, a to nie zależy wyłącznie od mocy zainstalowanych urządzeń. Sprzęt trzeba ustawić tak, by dźwięk idealnie się rozchodził i nie tworzył pogłosu, a jeśli muzyka ma być tylko dodatkiem tworzącym klimat imprezy, zadaniem realizatora nagłośnienia jest przygotowanie oprawy, która będzie dobrze słyszalna i jednocześnie nie stanie się przytłumiająca dla gości.

Projekt nagłośnienia uwzględnia wielkość sali oraz jej architekturę, a nawet rodzaj wyposażenia, bo dźwięk zależy również o takich drobiazgów jak wykończenie podłóg czy grubość zasłon. W przypadku imprez plenerowych rodzaj nagłośnienia bierze pod uwagę także ukształtowanie terenu, pogodę oraz porę dnia.