Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czy zostaniesz moją świadkową? Top 5 pomysłów na prezent

Pierwsza druhna to zazwyczaj osoba bardzo bliska sercu panny młodej. Jest ona nie tylko świadkiem ślubu, ale również ogromnym wsparciem podczas organizacji tego wyjątkowego dnia. Jak podziękować świadkowej za jej pomoc? Dobrym pomysłem jest podarowanie jej drobnego upominku, który będzie przypominał ten piękny czas. Przedstawiamy pięć sprawdzonych pomysłów na prezenty dla świadkowej!

Bransoletka dla świadkowej

Biżuteria to doskonały pomysł na prezent dla świadkowej. Najlepiej sprawdzają się drobne ozdoby, takie jak bransoletki. Warto rozważyć zakup bransoletki zdobionej motywem, który będzie przywodził na myśl wspólnie spędzone chwile, przygotowania do ślubu lub też samą ceremonię. Zróżnicowane zawieszki do bransoletki pozwalają puścić wodze wyobraźni i dobrać coś odpowiedniego dla każdej świadkowej.

Pamiątkowy naszyjnik 

W roli prezentu dla świadkowej dobrze sprawdzają się także naszyjniki z wisiorkami. Bogaty wybór tego typu ozdób sprawia, że z łatwością dopasujesz tę wyjątkową biżuterię do urody oraz stylu pierwszej druhny. Wśród wykonywanej na zamówienie biżuterii Colibra można znaleźć niepowtarzalne motywy wisiorków, między innymi kwiaty, listki, serca, motyle, ptaki czy nawet nuty.

Personalizowany prezent

Kolejnym pomysłem na podarunek dla świadkowej jest personalizowany prezent na zamówienie. Może to być kubeczek ze wspólnym zdjęciem, koszulka z nadrukiem lub bawełniana torba. Tego typu upominek budzi pozytywne skojarzenia i przywołuje najlepsze wspomnienia.

Wspólne wyjście

W podziękowaniu za zaangażowanie i pomoc, można podarować świadkowej voucher do spa. Będzie to nie tylko miły upominek, ale także pretekst do spędzenia czasu razem. Jeśli natomiast świadkowa woli bardziej aktywne sposoby spędzania czasu, można podarować jej voucher na atrakcję dopasowaną do jej zainteresowań: koncert, kurs fotografii czy kurs tańca.

Prezent dla świadkowej DIY

Każdą świadkową z pewnością ucieszy prezent wykonany własnoręcznie przez pannę młodą. Może to być album ze zdjęciami dokumentującymi waszą przyjaźń, samodzielnie zrobiona makrama, świecznik DIY, czapka wydziergana na drutach czy też składanka z ulubionymi piosenkami. Taki prezent to nie tylko pamiątka, ale też symbol łączących was więzi!