Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Buty dopasowane do stopy

Coraz więcej klientów świadomie podchodzi do zakupu obuwia, wybierając takie kroję butów, które są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, lecz także są praktyczne oraz wygodne. Duże znaczenie ma to jaki wpływ obuwie wywiera na naszą stopę. Niektóre kroje butów mogą powodować różnego rodzaju zwyrodnienia stopy, które z kolei w przyszłości mogą powodować utrudnienia w poruszaniu się. Do najbardziej popularnych zwyrodnień, które powstają między innymi ze względu na niewłaściwie dobrane obuwie to haluksy. W przypadku kiedy są one bardzo zaawansowane i stosunkowo duże, zazwyczaj ich leczenie może przebiegać tylko przez zabieg operacyjny. Jest to zatem dużą motywacją do tego, aby zwracać uwagę na kształt i rodzaj noszonego obuwia.

Klasyczne obuwie do pracy

Rodzaj obuwia wybieranego do pracy zależy przede wszystkim od tego jaki charakter ma wykonywana przez nas praca. W przypadku pracy biurowej bardzo często obowiązuje ścisły dress-code, który pracownicy są zobowiązani przestrzegać. Dress code dotyczy także wyboru obuwia, nie tylko damskiego, lecz także męskiego. Tym samym buty wysokie damskie powinny mieć określoną wysokość obcasa, która najczęściej w zasadach dress kodu wynosi około 6 centymetrów. Zatem wyższy obcasy są uznawane za niestosowne i nie powinny być wykorzystywane do pracy, gdyż mogą one powodować niezadowolenie, zwłaszcza u osób na wyższych stanowiskach. Co więcej bardzo wysokie obcasy w pracy są także wyjątkowo niepraktyczne, gdyż poruszanie się w nich może być stosunkowo trudne. Ponadto dzień pracy obejmujący 8 godzin uzdrawia, że lepiej jest wybierać wygodne obuwie, które także może mieć elegancki charakter. Mogą to być na przykład mokasyny na płaskim obcasie lub na niewielkim słupku.

Męskie obuwie do pracy

W przypadku obuwia męskiego także obowiązują dress kody. Jednakże są one znacznie mniej restrykcyjne niż w przypadku kobiet. Elegancki mężczyzna w przypadku oficjalnej sytuacji, na przykład w pracy powinien wybierać pantofle (powinien także mieć buty wysokie). Najbardziej uniwersalny pantofle to te, które są w kolorze czarnym. Pasują one do każdej stylizacji męskiej, przez co są niezwykle uniwersalne. Jednak w przypadku, kiedy mężczyzna zakłada strój stosunkowo jasny, na przykład kremowy garnitur, wówczas znacznie lepszym wyborem będą pantofle w kolorze brązu. Warto mieć w swojej garderobie przynajmniej te dwa kolory pantofli czarny oraz brązowy. Na ich podstawie można budować eleganckie stylizacje do pracy jak i na każdą inną okoliczność, aby wyglądać Stylowo oraz elegancko.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]