Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Tanie perfumy na Walentynki dla niego

Od wielu lat perfumy są uznawane za jeden z najlepszych, walentynkowych pomysłów dla ukochanych mężczyzn. Dostępne są w każdej drogerii, a ich ceny wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Spokojnie znajdziesz piękny, męski zapach, nawet jeżeli Twój dostępny budżet jest niewielki.

Elegancki sportowiec

Perfumy David Beckham to produkty stworzone przez sławnego piłkarza we współpracy z Simonem Fullerem. Mężczyźni pracują razem od 2005 roku, a ich pierwszym wspólnym dziełem był zapach Instinct. Perfumy David Beckham, które znajdziesz na https://tagomago.pl/collections/david-beckham urzekają świeżymi i eleganckimi mieszankami. Na pewno spodobają się zarówno mężczyznom wysportowanym, jak i eleganckim oraz młodym chłopakom uwielbiającym sławnego piłkarza. Kompozycje są doskonałym elementem codziennej garderoby, pasują również na wieczorne wyjścia. Przedział cen perfum to od około 40 do 100 złotych. Jeżeli chcesz zachwycić mężczyznę swojego życia, wybierz jeden z aromatycznych zapachów marki.

Pewny siebie i odważny

Dla nowoczesnego mężczyzny ciągle szukającego nowych wyzwań, możesz kupić perfumy marki Tom Tailor. Trwałe i intensywne zapachy na pewno spodobają się również panom pewnym siebie. Piękne flakony wyglądają bardzo luksusowo i aż ciężko uwierzyć, że zapachy mieszczą się w przedziale 40 – 70 złotych. Są doskonałe do stosowania na co dzień i zdecydowanie będą idealnym pomysłem jako walentynkowy prezent.

Miłośnik samochodów

Nawet jeśli nie interesujesz się motoryzacją, to z pewnością znasz firmę samochodową Jaguar i jej charakterystyczne logo. Jednak niewiele osób wie, że w 1986 roku producent luksusowych samochodów rozpoczął również produkcję perfum dla mężczyzn. Samochód to dla większości stanowczo zbyt drogi prezent na Walentynki, natomiast na kupno zapachu z logo Jaguara przeznaczyć trzeba od 40 do 100 złotych. Miłośnik szybkich samochodów z pewnością się ucieszy.

Dżentelmen i miłośnik przygód

Oryginalne perfumy i niezwykłe przygody ich twórcy, czyli Davidoff! Marka została założona w 1984 roku przez Zina Davidoffa – sławnego dżentelmena, który kochał niebezpieczne przygody. Jeżeli Twój mężczyzna również kocha podróże i zawsze żyje pełnią życia, a w dodatku ceni sobie jakość oraz precyzyjne detale, to perfumy Davidoff będą doskonałe! Najbardziej popularną linią marki jest kolekcja Davidoff Cool Water, która zachwyca swoim intensywnym charakterem. Kilkadziesiąt propozycji marki mieści się w przedziale od około 50 do 150 złotych, ale nawet te najdroższe może uda Ci się kupić taniej na walentynkowej promocji.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]