Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Poznaj TOP 5 złotych baterii umywalkowych!

Wiele osób remontując łazienkę skupia się tylko na jej podstawowym wyposażeniu, czyli płytkach, ceramice sanitarnej. Reszta wyposażenia często niestety wybierana jest przypadkowo, a to właśnie te elementy mogą mieć realnie największy wpływ na charakter wnętrza, a także i na jego funkcjonalność. Jednymi z ważniejszych elementów wyposażenia bez wątpienia są baterie. To właśnie one użytkowane mogą być nawet kilkadziesiąt razy dziennie (bateria umywalkowa). Często znajdują się też na przeciwko drzwi drzwi i są widoczne od razu po wejściu, z tego względu szybko zwraca się na nieuwagę. W dzisiejszym wpisie chcemy przyjrzeć się bliżej bateriom złotym, które w ostatnich latach stały się prawdziwym hitem wnętrzarskim.

Złote baterie godne polecenia!

Tak naprawdę chcąc wybrać dobrą pod względem jakości złotą baterię, można pogubić się w gąszczu ofert. Wybór ich jest ogromny! Poszczególne modele różnią się od siebie: sposobem montażu, wielkością, kształtem, odcieniem złota, ale i jakością wykonania. Wybierając złote baterie do łazienki, nigdy nie powinno kierować się tylko i wyłącznie kwestiami wizualnymi, estetyką, ale także i parametrami technicznymi, bo to głównie od nich zależeć będzie komfort użytkowania.

Niestety coraz częściej zaobserwować można, że w przypadkowych marketach pojawiają się bakterie, także te złote, które nie różnią się wizualnie od tych markowych, a kosztują kilka razy mniej. Różnica w ich użytkowaniu może pojawić się bardzo szybko. Nie mają one bowiem ceramicznych głowic, perlatorów, a także bardzo rzadko wykonane zostały z mosiądzu, który jak wiadomo jest materiałem trwałym, odpornym na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Tego typu złote baterie nie tylko są mało trwałe, to jeszcze kolor złoty może zacząć szybko odchodzić, nawet wtedy, gdy były dobrze pielęgnowane.

Nie opłaca się wybierać baterii pochodzącej od mało znanych producentów. Najkorzystniej jest postawić na baterie, które są na rynku jakiś czas, o których z łatwością można dowiedzieć się czegoś więcej z różnych forów tematycznych i które sprzedawane są w branżowych sklepach stacjonarnych i internetowych. Poniżej przedstawiamy 5 modeli złotych baterii umywalkowych, które cieszą się sporym zainteresowaniem, a także i dobrymi opiniami ze strony użytkowników i fachowców.

  • Bateria umywalkowa wysoka Omnires Y1212 ZŁ złota
  • Bateria umywalkowa podtynkowa Excellent PI AREX.1214GL złoty połysk
  • Bateria umywalkowa Kohlman EXPERIENCE GOLD QB100EGD
  • Bateria umywalkowa wysoka Excellent PI AREX.1202GL złota
  • Bateria umywalkowa wysoka Kohlman EXPERIENCE GOLD QB170EGD

Złote baterie – do jakiej łazienki?

Jeszcze kilka lat temu kolor złoty kojarzony był głównie z luksusem, przepychem, a w nadmiarze nawet i kiczem. Dziś sprawa wygląda zupełnie inaczej, a i sam kolor nie zawsze prezentuje się tak samo. Do wyboru jest bowiem złoto żółte, różowe oraz takie wpadające w mosiądz. Nie jest też prawdą to, że złote baterie łazienkowe pasują tylko i wyłącznie do wnętrz glamour. Tak naprawdę nie ma jednej reguły i wskazówek dotyczących tego, w jakich pomieszczeniach sprawdzą się złote baterie umywalkowe, w jakich będą prezentowały się lepiej, a w jakich gorzej.

Wielu światowych projektantów jednak chętnie wykorzystuje złote baterie w praktycznie wszystkich aranżacjach. Złote baterie dobrze prezentują się w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych, w których są jedyną ozdoba wnętrza, mogą znaleźć się także w łazienkach, w których przewija się motyw koloru złotego, to właśnie tam będą naturalnym uzupełnieniem. Złote baterie świetnie prezentują się także w łazienkach czarnych, złoto jest idealnym kontrapunktem dla czarnego tła. Dobrze wygląda także w łazienkach jasnych, białych oraz takich, w których znajdują się elementy wyposażenia, dodatki w kolorze butelkowej zieleni.

Decydując się na zakup złotych baterii umywalkowych, warto jest zapoznać się ze sposobem pielęgnacji danego urządzenia, jest to bardzo ważne, ponieważ u każdego producenta, sprawa ta może wyglądać zupełnie inaczej.