Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakie gadżety można zrobić z bawełny?

Bawełna to naturalny materiał, którego walory odkrywamy niemal zupełnie na nowo. Wiedząc, że nasza skóra potrzebuje takiej delikatności i przewiewności, a budżet wytrzymałości i odporności na zużycie, wykorzystujemy bawełnę coraz częściej nie tylko do produkcji odzieży, ale również takich akcesoriów jak torby na zakupy. A jakie gadżety reklamowe można zrobić z bawełny?

Bawełniany gadżet – torba lub plecak

Trudno o większą uniwersalność od tej, jaką oferują gadżety w postaci toreb na zakupy. Modele uszyte z bawełny są bardzo wytrzymałe, idealnie wpisują się w trendy ekologiczne i stanowią całkiem sporą powierzchnię do estetycznego zadruku. Poza tym, chętnie korzysta z nich właściwie każdy, ponieważ torba z bawełny:

 • jest torbą wielokrotnego użytku – można ją uprać,
 • jest doskonałą alternatywą dla nieekologicznych torebek plastikowych,
 • jest wytrzymała – pomieści i utrzyma naprawdę ciężkie zakupy,
 • może stanowić element miejskiej stylizacji,
 • nadaje się nie tylko na zakupy, ale także do przenoszenia stroju do ćwiczeń czy obuwia na zmianę.

A jeśli ktoś nie czuje się dobrze z torbą, może wybrać worek marynarski lub workoplecak. Taki gadżet da się nosić na plecach lub przewieszony przez jedno ramię, co okazuje się korzystnym rozwiązaniem, jeśli przenosimy w nim naprawdę ciężkie przedmioty. Zarówno torba, jak i worek są jednak równie dobrym przykładem wykorzystania bawełny w roli płaszczyzny reklamowej. Co więcej, taka reklama „pójdzie” z klientem wszędzie, zwiększając tym samym świadomość marki.

Wielofunkcyjne woreczki bawełniane – na owoce, warzywa, kosmetyki czy biżuterię

Bawełna skrywa w swoich włóknach właściwości, które można wykorzystać w wielu branżach. Różnej wielkości woreczki z bawełny mogą posłużyć do zapakowania różnych produktów: od żywności, poprzez odzież i dodatki, aż po towary luksusowe, jak biżuteria czy wysokiej jakości kosmetyki. Najczęściej woreczki bawełniane wykorzystywane są do pakowania produktów świeżych:

 • pieczywa,
 • warzyw,
 • owoców,
 • ziaren kawy i wielu innych.

Takie zastosowanie wynika z faktu, że bawełna jest materiałem oddychającym i naturalnym. Nie gromadzi wilgoci, lecz odprowadza ją na zewnątrz, a tym samym chroni swoją zawartość przed zepsuciem. Z kolei możliwość zabarwienia jej na dowolny kolor i naniesienia efektownego nadruku sprawia, że praktyczne właściwości bawełny można wykorzystać równolegle z jej walorami estetycznymi. Wystarczy przewiązać woreczek elegancką wstążką, aby stał się ekologicznym, ale też szykownym opakowaniem na łańcuszek, perfumy czy luksusowy krem do twarzy.

Worki marynarskie, jako gadżety reklamowe

Koszulki bawełniane – klasyczny gadżet reklamowy w nowej jakości

Chyba każdy z nas miał kiedyś w swojej szafie firmową koszulkę z nadrukiem. Niestety, większość tego typu gadżetów reklamowych kończy najczęściej na dnie szuflady, jest wykorzystywana jako piżama lub odzież robocza, a co za tym idzie nie spełnia swojej funkcji marketingowej. Wynika to z dwóch faktów:

 1. Koszulki reklamowe rzadko produkowane są na dobrej jakości produkcie bazowym.
 2. Nadruk na koszulkach nie jest dobrze przemyślany lub źle komponuje się z ich kolorem.

Ogromny potencjał reklamy na koszulce zostaje więc utracony, kiedy firma nie dba o jakość gadżetu, ani o jego estetyczny design. Tymczasem wystarczy postawić na odpowiedni materiał i połączyć go z efektownym firmowym nadrukiem, aby zwykły T-shirt stał się ulubioną koszulką potencjalnego klienta, na przykład na siłownię. Bawełna jest dzisiaj niezwykle pożądanym materiałem na metkach codziennej odzieży, a wynika to z jej podstawowych właściwości. W końcu włókna bawełniane są przyjazne dla skóry, hipoalergiczne, oddychające, miękkie i delikatne. Świetnie nadają się do zadruku i dobrze znoszą częste pranie. Można zabarwić je na dowolny kolor, choć najlepszy wybór stanowią te najbardziej uniwersalne – białe koszulki bawełniane, które dobrze prezentują się w połączeniu z każdą grafiką.

Koszulki, torby, worki i woreczki to nie jedyne opcje zastosowania bawełny w reklamie. Tkaninę można wykorzystać także w bardziej oryginalny sposób, oferując klientom na przykład fartuszki z nadrukiem, kosmetyczki czy dedykowane torby na butelki, wystarczy tylko dobrze je zaprojektować.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]