Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak sprawdzić swój znak zodiaku?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak dokładnie sprawdzić swój znak zodiaku. Wątpliwości te powstają bardzo często wtedy, gdy nasza data urodzenia leży na styku dwóch znaków zodiaku i nie do końca jesteśmy pewni, do którego powinniśmy się przypisać. Ekliptyka została rozdzielona na 12 takich samych części i tyle tez znaków zodiaku rozpoznaje nasza astrologia. Ziemska sfera posiada 360 stopni, więc po podziale na 12 części, każda z nich ma równo po 30 sektorów. Teraz kluczem będzie dopisanie swojej daty urodzin to właściwej części w tym podziale, czyli do odpowiedniego znaku zodiaku. Jak sobie w tym pomóc?

Jak precyzyjnie określić swój znak zodiaku?

Dla precyzyjnego określenia naszego znaku zodiaku kluczowe jest podkreślenie dokładnej daty naszych narodzin. Tu powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na dany rok i dzień, ale również na dokładną godzinę, o której przyszliśmy na świat. Kolejnym ważnym aspektem jest to, gdzie dokładnie przyszliśmy na świat. Przykładowo 20 kwietnia 1970 roku do godziny 13:00 Słońce wchodziło jeszcze w zakres znaku Barana, jednak chwilę po godzinie 13:00 płynnie przeszło już do znaku Byka. W tym przykładzie minuta różnicy w dokładnej godzinie narodzin może zmienić nasz znak zodiaku.

We wszechświecie wszystko jest ruchome, dlatego rok później tego samego dnia Słońce w znaku Barana było aż do godziny 19:00, czyli 6 godzin dłużej. To podkreśla, jak ważne jest zrozumienie dokładnego terminu naszych narodzin dla właściwego wskazania naszego znaku zodiaku. Z punktu widzenie astrologii oraz naszego horoskopu będzie to dla nas kluczowe, dlatego zanim zaczniemy zapoznawać się z tym, co przygotował dla nas Wszechświat, najpierw ze stuprocentową pewnością potwierdźmy swój znak zodiaku. Oczywiście trudności z tym powinny mieć tylko osoby, które urodziły się na styku dwóch różnych znaków.

Jak znajomość znaku zodiaku wpłynie na nasze życie?

Osoby, które urodziły się na styku dwóch znaków zodiaku i nie określiły jeszcze tego właściwego dla siebie, bardzo często zapoznają się z horoskopami dla obu z nich. Wówczas swobodnie decydują się na wybór i analizę tego, który jest dla nich korzystniejszy. To duży błąd, ponieważ nie mają wtedy gwarancji, że ten horoskop przypisany jest właśnie im. Zdecydowanie lepiej określić z góry swój horoskop dzienny, w czym mogą posłużyć specjalne kalkulatory, które bez trudu znajdziemy w internecie. Alternatywą do tego może być bezpośredni kontakt ze specjalistami w zakresie astrologii. Wówczas wybierzemy właściwy horoskop i unikniemy wielu rozczarowań lub życiowych pomyłek.

Pamiętajmy również o tym, że w przypadku horoskopów i analizy własnego znaku zodiaku, zdecydowanie lepiej korzystać z usług specjalistów. Popularne horoskopy na stronach internetowych lub w gazetach warto traktować z delikatnym przymrużeniem oka.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]