Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Cechy tapet Wall&Deco

Ściana bardzo często stanowi w domy wyjątkową dekorację. Powierzchnię taką możemy oddać w ręce specjalistów lub samemu wybrać takie ozdoby, które spełnią nasze oczekiwania. Dobrą opcją jest wybranie tapety Wall&Deco, która urozmaici wnętrze. Czym wyróżnia się marka? Jaki model tapety wybrać? O czym pamiętać?

Tapeta Wall&Deco

Wall&Deco jest producentem fototapet, które spełnią wymogi każdego klienta. Unikatowe wzory czerpią inspirację z natury, geometrii i zmieniającego się otoczenia. Wzornictwo pobudza wyobraźnię i przenosi nas w całkiem inny świat. Włoski producent oferuje doskonałą jakość w połączeniu z unikalnym designem. Tapety są drukowane na wymiar i sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu – w sypialni, łazience, salonie, w hotelu, restauracji, czy klubie.

Rodzaje tapet Wall&Deco

Wybór wśród tylu oryginalnych rozwiązań nie jest łatwym zadaniem. Pamiętajmy o tym, że Wall&Deco produkuje tapety na wymiar, skalując grafikę do rozmiaru ściany. Wyjątkiem są jedynie kolekcje Essential i Elements, które są sprzedawane w rolkach. Wśród tapet Wall&Deco wyróżnia się następujące rodzaje:

  • Klasyczne – Contemporary, są stosowane we wnętrzach, które nie są narażone na wilgoć,
  • Out System – do stosowania na zewnątrz, przykładowo na elewacji budynku,
  • Wet System – znajduje zastosowanie w mokrych pomieszczeniach, np. pod prysznicem.

Każdy wzór z powodzeniem wykonamy w dowolnej opcji wykończenia, co jest kolejnym atutem. Tapety tego typu to projekty wyjątkowe, które dostosujemy do wymiaru ściany i swoich oczekiwań. Nowoczesne materiał zastosujemy nawet pod prysznicem, dzięki czemu zwykła kąpiel nabierze wyjątkowego charakteru.

Podczas zakupu tapety niezwykle ważne jest wzornictwo i kolorystyka. To główne cechy, którymi  kierujemy się w trakcie wyboru. Tapeta musi zostać dostosowana do aranżacji wnętrza i ma za zadanie gustownie ją podkreślać. Szeroki wybór sprawia, że Wall&Deco pokochają nawet najbardziej wymagający odbiorcy. Solidne wykonanie wpływa na wytrzymałość i trwałość tapet.