Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Zasłony tarasowe w ogrodzie – sprawdzamy, jak je zaaranżować

Dekorowanie tarasu lub balkonu to trend, który cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Nie można się dziwić – takie rozwiązanie pozwala stworzyć komfortowy kąt na świeżym powietrzu, a jednocześnie zachwyca niebanalnym rezultatem. Z jakich akcesoriów warto skorzystać, chcąc osiągnąć najlepsze rezultaty? Z zasłon tarasowych! Wykorzystane w ogrodzie, zaskoczą Cię wielością możliwych rozwiązań. Czytaj dalej i sprawdź, jak je zaaranżować.

Zalety zasłon tarasowych, czyli dlaczego warto je mieć

Zasłony tarasowe kojarzą Ci się z poszarpaną, brudną i niechlujnie upiętą tkaniną? Czas zaktualizować wiedzę w zakresie bieżących trendów! Nowoczesne zasłony tarasowe, uszyte z wysokogatunkowych, solidnych i wytrzymałych materiałów, nie tylko efektownie wyglądają. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich tkanin skutecznie chronią przed deszczem, palącym słońcem i ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Nieprzemakalne, nieprześwitujące i łatwe w pielęgnacji, doskonale sprawdzą się w altanie, na balkonie i w ogrodzie.

Zasłony tarasowe – sposób na zacienienie altany

Altana ogrodowa nie spełniła Twoich oczekiwań? A może – szukasz dodatkowej ochrony zarówno przed deszczem, jak i nadmiernym słońcem? Postaw na zasłony tarasowe. Sięgając po modele dostępne w e-sklepie Szalone Promocje, efektownie osłonisz ściany boczne lub wejście do altany. Takie rozwiązanie warto uzupełnić światełkami ogrodowymi – całość stworzy niesamowity efekt i pozwoli Ci zaaranżować wyjątkową przestrzeń.

Zasłony tarasowe i zadaszenie ogrodowe

Zdecydowałeś się na zadaszenie ogrodowe, montowane bezpośrednio w ziemi (tańszą, jednak równie efektowną alternatywę altany), jednak wciąż nie masz pomysłu, czym zastąpić ściany boczne? W takiej sytuacji również niezastąpione okażą się zasłony tarasowe. Upięte bezpośrednio na konstrukcji, skutecznie zabezpieczą wnętrze przed wilgocią i wiatrem, jednocześnie tworząc przyjemny cień i pozostawiając Ci pełną swobodę korzystania z tak zaaranżowanego kącika ogrodowego.

A co z balkonem? Tutaj również sprawdzą się zasłony tarasowe

Zasłony tarasowe to również propozycja dla właścicieli mieszkań. Dlaczego? Ponieważ doskonale sprawdzają się… na balkonach! Wystarczy upiąć je wzdłuż krótszych boków, by zabezpieczyć balkon przed wiatrem albo deszczem. Dla tych, którzy cenią sobie prywatność, dobrym pomysłem okaże się montaż zasłon na całej długości barierki. Zwłaszcza że tkaninę możesz swobodnie upinać, korzystając z dedykowanych akcesoriów.