Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Wieszak na rower — najlepsza metoda na przechowywanie jednośladu

Rower to bardzo efektywny środek transportu. Przy jego pomocy można w szybki sposób dostać się w wybrane miejsce, omijając korki. Przy okazji jazda na jednośladzie jest bardzo przyjemna. Nic więc dziwnego, że kolarstwo cieszy się olbrzymią popularnością. Do nielicznych wad związanych z posiadaniem tego sprzętu zalicza się jednak kwestię jego przechowywania. Szczególnie mieszkańcy bloków, którzy nie mają swoich garaży, mogą mieć z tym problem. Jego rozwiązaniem może jednak być wieszak na rower, którego montaż nie wymaga zbyt dużej ilości miejsca. Chcesz poznać inne zalety tego rozwiązania? Czytaj dalej!

Wieszak na rower — gdzie się przyda?

Wieszak na rower przyda się wszędzie tam, gdzie nie jesteś w stanie znaleźć przestrzeni do przechowywania swojego pojazdu. Jego największą zaletą jest fakt, że zawiesza się go na ścianie, dzięki czemu można wykorzystać go nawet w pomieszczeniu, w którym brakuje miejsca na podłodze. Odpowiednio umiejscowiony wieszak pozwala więc na komfortowe zaparkowanie roweru, także tam, gdzie wydaje się to wręcz niemożliwe. Przy odrobinie wyobraźni można w jednym niewielkim pokoju ustawić nawet kilka jednośladów.

Dodatkowe zalety wieszaków na rowery

Jakie inne zalety ma to rozwiązanie? Przede wszystkim rower zamontowany na wieszaku jest w bezpiecznej pozycji. Nie da się go strącić i przewrócić. Dzięki temu nie ulegnie on uszkodzeniu oraz nie staranuje przy okazji innego sprzętu dostępnego w danym pomieszczeniu. Inną, dość nieoczywistą zaletą jest fakt, że rower zaparkowany na ścianie robi mniej bałaganu niż ten ustawiony na podłodze. Prowadzenie pojazdu po panelach skutkuje śladami opon i sporą ilością odczepiającego się od nich piachu. Wystarczy zainwestować w odpowiednio dopasowany wieszak, by ekspresowo montować bicykl na ścianie. W ten sposób problem zniknie raz na zawsze.

Gdzie kupisz wieszaki na rowery?

Zastanawiasz się, gdzie kupisz solidny wieszak na rower? Zapoznaj się z ofertą e-sklepu Calus-P. Firma specjalizuje się między innymi w produkcji asortymentu rowerowego wykonanego ze stali nierdzewnej. Na stronie czeka na Ciebie szeroki wybór pozycji dopasowanych do każdego rodzaju jednośladu. Mowa tu m.in. o modelach z haczykiem, rynienkach czy stojakach do parkowania pod kątem. Dostępny jest też sprzęt dopasowany do ustawienia kilku rowerów. Z pewnością znajdziesz tam więc wieszak, który umożliwi Ci komfortowy i bezpieczny montaż pojazdu na swojej ścianie i efektywne wykorzystanie dostępnej w Twoim domu przestrzeni.