Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Sprawdzone pomysły na prezent dla młodego fana motoryzacji

Jeżeli twoja pociecha od najmłodszych lat wykazuje zainteresowanie szeroko pojętą motoryzacją to przygotowaliśmy krótki poradnik, który podpowie jakie zabawki sprawdzą się w takim przypadku jako prezent dla dziecka.

Dzieci ( a już w szczególności chłopcy ) od najmłodszych lat pasjonują się światem motoryzacji. Szybkie sportowe samochody, czy też potężne i masywne ciężarówki mają w sobie to coś co sprawia, że dzieci marzą o kierowaniu tego typu pojazdami. Na całe szczęście rynek zabawek dla dzieci jest w tym momencie tak bardzo rozwinięty, że bez problemu można dać dziecku namiastkę prawdziwego świata motoryzacyjnego. W poniższym poradniku postaramy się zatem przedstawić najlepsze naszym zdaniem pomysły na prezent dla małego fana motoryzacji.

Zdalnie sterowane autka

Marzeniem każdego malucha jest możliwość sterowania samochodem. Można dać mu namiastkę tego typu rozrywki właśnie za sprawą zdalnie sterowanych samochodzików. Wykonane w odpowiedniej skali znakomicie odwzorowują prawdziwe pojazdy a za sprawą dołączonego pilota można nimi sterować w domu lub też na zewnątrz.

Tory dla samochodzików

Dziecko marzy o wyścigach w samochodzie? Doskonałym pomysłem będzie zatem zakup toru samochodowego. Tory dają możliwość zmiany trasy i jej modyfikacji w zależności od potrzeb, dzięki temu każdy wyścig będzie zupełnie inny. W ostatnich latach prawdziwym hitem są tory wyścigowe z serii Hot Wheels.

Klasyka czyli resoraki

Resoraki to zabawki znane już od wielu pokoleń. Resorakami bawili się nie tylko nasi ojcowie, ale również i dziadkowie. Obecnie spotkać można bardzo szeroki wybór resoraków wykonanych zarówno z metalu, jak i też plastiku. Resoraki znakomicie odzwierciedlają prawdziwe pojazdy a dziecko będzie mogło stworzyć prawdziwą kolekcję resoraków danej marki.

Autka na akumulator

Najbardziej wiernie poczucie kierowania pojazdem dają dzieciom autka z napędem akumulatorowym. Pojazdy na akumulator to prawdziwa gratka dla każdego młodego fana motoryzacji. Samochody na akumulator do złudzenia przypominają prawdziwe pojazdy ( na rynku spotkać można zarówno traktory na akumulator dla dzieci jak i też jeepy i motorki na akumulator ) i umożliwiają dziecku samodzielne prowadzenie pojazdu. Mimo dość wysokiego kosztu zakupu pojazdy na akumulator są w stanie zapewnić dzieciom fantastyczną rozrywkę na długie godziny. Jazda autkiem z napędem akumulatorowym to również znakomita okazja dla dziecka do rozwoju wyobraźni przestrzennej oraz zapoznania się z podstawami poruszania się jakimkolwiek pojazdem.

Samochody z klocków

Ostatnia propozycja na naszej liście to samochody zbudowane z klocków. Tutaj producenci oferują bardzo duży wybór produktów – od prostych samochodzików do złożenia z kilku elementów, po bardzo skomplikowane modele takie jak LEGO Technics, które wymagają wielu godzin pracy.