Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Skarpety antypoślizgowe – wygodne rozwiązanie dla wielbicieli chodzenia bez butów

Skarpety mają wiele pożytecznych właściwości. Przede wszystkim ogrzewają nasze stopy, chronią przed otarciami noszonych butów, a także stanowią ozdobny dodatek, który dopełnia całość stroju. Coraz więcej osób decyduje się nie tylko na jednokolorowe, a na wzorzyste skarpetki, długie, krótkie bądź tak zwane stopki. A co ze skarpetami antypoślizgowymi? Są przecież bardzo praktyczne i wygodne, szczególnie dla tych, którzy w pomieszczeniach nie przepadają chodzić w domowym obuwiu. Dla kogo i kiedy sprawdzają się najlepiej?

Mama mówiła, nie chodź w skarpetkach po domu, ale w tych akurat można!

Ile razy mama powtarzała w dzieciństwie, żeby nie chodzić boso lub w samych skarpetkach po domu? Zapewne wiele. Obecnie dzieciaki także uwielbiają biegać bez domowego obuwia, które je krępuje i przeszkadza w dobrej zabawie. Jednak dla maluchów może to wcale nie być bezpieczne rozwiązanie, gdy w mieszkaniu podłoga wyłożona jest śliskimi płytkami lub panelami. Zapewne niejeden rodzic już wyobraża sobie efekt tego połączenia.

Sklep Skarpeciak proponuje rozwiązanie, które zachwyci zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Skarpety antypoślizgowe! To komfortowe i znacznie bardziej bezpieczny sposób na zabawę w samych skarpetkach. Specjalne antypoślizgowe aplikacje w postaci wypustek na podeszwie sprawiają, że żadna śliska nawierzchnia nie będzie stanowiła dla malucha zagrożenia.

Bawełniane skarpetki z antypoślizgiem mogą być standardowej wysokości lub w postaci tak zwanych stopek, przed kostkę. Jednokolorowe lub ze wzorkami. Niektóre modele mają także specjalne, miękkie wyłożenie frotte wewnątrz, w miejscu, gdzie ma styczność z powierzchnią stopy. Dzięki temu skarpety antypoślizgowe mają lepszą izolację, aby dziecko nie zmarzło w stopy i są bardziej komfortowe.

Antypoślizgowe skarpetki na co dzień, nie tylko dla dzieci

Skarpety antypoślizgowe produkowane są nie tylko dla najmłodszych. Doceniają je też dorośli, stąd w sklepie Skarpeciak dostępne są również modele damskie i męskie. Panowie znajdą dla siebie skarpety antypoślizgowe z ciemnej kolorystyce, ze specjalnym delikatnym ściągaczem i antypoślizgowymi wypustkami. Panie dostaną niskie, elastyczne stopki w wielopaku, które nie tylko posiadają antypoślizgowe aplikacje, ale także specjalną wkładkę silikonową na pięcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, tak niskie skarpetki nie będą się zsuwać podczas chodzenia, ani w obuwiu, ani bez niego.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]