Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Kojący krem do twarzy z awokado – superfood beauty marki Frudia

Awokado to nie tylko smaczny i pożywny owoc – to superfood! Wzbogaca naszą dietę, ale także wspomaga pielęgnację skóry, co szczególnie doceni cera sucha i podrażniona, jaka spędza sen z powiek wielu kobietom. Jeśli zatem należysz do świadomych konsumentek i przywiązujesz wagę do tego, co jesz, zapewne ważny jest dla Ciebie także skład Twoich kosmetyków, którymi odżywasz skórę.

Superfood oznacza żywność naturalną, nieprzetworzoną i bogatą w wiele składników, które posiadają niezwykle korzystny wpływ na nasz organizm. Takie produkty są doskonałym uzupełnieniem w antyoksydanty, witaminy, minerały, aminokwasy i inne związki. Z uwagi na te właściwości, zaliczane do grupy superfood produkty to inspiracja dla wielu kosmetycznych marek, które czerpiąc z natury, sięgają po dobroczynną moc składników z pożywienia.

Frudia to jedna z nich – koreański producent, który w swoich kosmetykach zamknął wszystkie cenne składniki odżywcze z owoców, w tym także z awokado. Stosując innowacyjną metodę ich kompresowania na zimno, dzięki swoim recepturom kosmetyki Frudia oferują skórze wiele korzyści porównywalnych z surowym owocem, o czym możesz przekonać się tutaj https://beautikon.com/collections/frudia.

Ukojenie cery problematycznej: Frudia Avocado Relief Cream

Awokado jest źródłem cennych dla skóry kwasów tłuszczowych, co skutecznie odbudowuje płaszcz hydrolipidowy i stanowi doskonałe wsparcie dla skóry suchej oraz podrażnionej. Ma silne działanie naprawcze – regeneruje uszkodzony naskórek i w krótkim czasie przywraca skórze komfort oraz piękny wygląd.

Sięgając po krem Frudia Avocado Relief Cream docenisz go przede wszystkim za jego ekspresowe działanie – po nałożeniu zapewni skórze niemal natychmiastowe ukojenie. To zasługa ekstraktu z awokado, ale też Panthenolu i betainy. Stosowany systematycznie odbuduje barierę naskórkową, będzie odżywiać skórę i skutecznie ją wzmacniać. Nawilżające właściwości kremu i ochronę przed utratą wody zapewni też bioaktywne masło shea z kompleksem witamin i polifenoli, które wzmocni uszkodzoną skórę. Poza tym olej kokosowy i skwalen pomogą zredukować skłonność do podrażnień. Taka receptura zapewnia synergiczne działanie kremu i właściwości przeciwzapalne, pozwalając na głębokie odżywienie skóry.

Krem z awokado – do kogo?

Awokado zwykle działa wielokierunkowo, dlatego po krem mogą sięgać osoby zarówno z cerą młodą, jak i dojrzałą, w szczególności:

  • osoby z suchą skórą, skłonną do podrażnień i zmian o charakterze zapalnym,
  • ze skórą wrażliwą, która wymaga wyrównania kolorytu, wyciszenia zmian i złagodzenia uczucia napięcia bądź pieczenia,
  • osoby, które chcą poprawić kondycję odwodnionej i zmęczonej cery.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]