Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak wynająć magazyn samoobsługowy w Warszawie i dlaczego warto?

Na wynajem magazynu samoobsługowego warto zdecydować się w wielu sytuacjach – na czas przeprowadzki, remontu, dłuższego wyjazdu itp. Warszawa jako największy rynek magazynowy w Polsce zapewnia sporo atrakcyjnych opcji w tym zakresie.

Jak wynająć magazyn samoobsługowy w Warszawie?

Decydując się na wynajęcie magazynu samoobsługowego w stolicy Polski, trzeba w pierwszej kolejności określić własne potrzeby odnoszące się do wielkości boksu. Na użytek indywidualny z reguły wystarczające okazują się niewielkie powierzchnie – od 1 do 5 m kw. Magazyny o metrażu kilkunastu m kw. są zazwyczaj wynajmowane przez klientów komercyjnych, np. niewielkie sklepy internetowe. Umowę trzeba podpisać osobiście w biurze wybranej firmy oferującej boksy do wynajęcia. Warszawa nie jest pod tym względem droga – za wynajęcie magazynu o powierzchni 1 m kw. trzeba tu średnio zapłacić 80-130 zł netto za miesiąc.

Magazyn samoobsługowy w Warszawie – o tym warto pamiętać!

 Podpisując umowę, klient automatycznie akceptuje warunki najmu obowiązujące w danej firmie. Warto dokładnie przeczytać regulamin, zwracając szczególną uwagę na zapisy dotyczące m.in. zabezpieczeń magazynu, ubezpieczenia oraz rzeczy, których trzymanie w magazynie jest zabronione. W Kangu Self Storage umowa jest zawierana na czas nieokreślony, ale można ją wypowiedzieć w dowolnym momencie – trzeba przy tym pamiętać, że minimalny okres najmu wynosi tu 14 dni.

Magazyn samoobsługowy w Warszawie – dlaczego warto wynająć?

 Magazyn samoobsługowy to spore udogodnienie – zwłaszcza jeśli ktoś nie ma do dyspozycji garażu lub komórki lokatorskiej. Dzięki temu można w prosty sposób uniknąć zagracenia mieszkania i zwolnić niezbędną do życia przestrzeń, a przy tym nie rezygnować z wielu rzeczy. Boks to idealne miejsce do przechowywania pamiątek rodzinnych, sprzętu turystycznego i sportowego, książek, notatek, ubrań itp. Opłaty za wynajem nie są wygórowane, nie obciążają więc domowego budżetu – dzięki temu z omawianej usługi mieszkańcy dużych miast korzystają coraz chętniej.