Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Fotel bujany – gdzie warto ustawić ten gustowny mebel?

Meble z wikliny niewątpliwie kojarzą się z wsią i swojskim klimatem. Jednak także w nowoczesnych wnętrzach znajdzie się na nie miejsce. Tym bardziej że dostępne są w wielu popularnych kolorach. Sprawdź, gdzie warto ustawić fotel bujany, by w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał.

Odpocznij wygodnie w bujanym fotelu na świeżym powietrzu

Pierwszym miejscem, które od razu przychodzi na myśl, gdy słyszysz o fotelu bujanym, jest taras. Te estetyczne meble z wikliny są wręcz stworzone do tego, by na nich odpoczywać w przyjemnych okolicznościach przyrody. Z łatwością zniesiesz je też do ogrodu, gdzie możesz zrelaksować się w letnie popołudnia. Meble te są trwałe, nie straszne im więc bliskie spotkania z przyrodą. Na pewno pokochasz tę formę odpoczynku po ciężkim dniu, zwłaszcza gdy mieszkasz w spokojnej okolicy.

Fotele bujane stworzone dla matek

Gdy na świat przychodzi dziecko, cała rodzina stara się stworzyć mu jak najlepsze warunki do życia. Zaspokojenie potrzeb maluszka staje się dla rodziców priorytetem. Warto jednak przy tej okazji pomyśleć o matce, która spędza z noworodkiem najwięcej czasu. Wygoda podczas takich czynności jak karmienie z pewnością ułatwi jej odnaleźć się w nowej roli. Przyjemny dla oka i komfortowy fotel bujany jest więc stworzony, by tulić w nim dziecko i umożliwić mamie karmienie maluszka. Ustaw go w pokoju dziecka lub w sypialni, gdziekolwiek się to odbywa, a oboje odczuwać będą tak potrzebny im spokój.

Ustaw bujany mebel w salonie

Moda na minimalizm nie przemija, dlatego fotel bujany odnajdzie się także w takim miejscu. Pod warunkiem, że zdecydujesz się na ten w kolorze zbliżonym do swoich pozostałych mebli. Dzięki takiemu dodatkowi zyskasz bowiem praktyczne siedzisko i jednocześnie atrakcyjną dekorację. Oczywiście sam fotel pasuje też do innych stylów: rustykalnego czy loftowego. W otoczeniu zielonych roślin czy surowych cegieł i kominka będzie wyglądał gustownie. Pamiętaj, że w głównej mierze to przedmiot użytkowy, dlatego zaaranżuj do niego dobrany kącik – w fotelu możesz czytać książki, słuchać muzyki, a nawet oglądać filmy.

By było Ci jeszcze wygodniej

Klasyczny fotel bujany nie posiada poduszek, jednak dla swojej wygody wybierz model, który ma je w zestawie. Takie znajdziesz m.in. w e-sklepie Wiklinowa Wieś. Poduchy są zgrane kolorystycznie w meblem, dopasujesz je więc też do swoich wnętrz. To stylowe połączenie sprawi, że nie będziesz chciał przestać się bujać.