Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Deszcz czy słońce – nie dasz się zaskoczyć z aplikacją pogodową w smartfonie!

Aplikacje pogodowe sprawiły, że dobra rada „parasol noś i przy pogodzie” może odejść zapomniana do lamusa. Jeżeli wybierzesz wersję płatną, otrzymasz możliwość spersonalizowania interfejsu i komunikatów nie będą zakłócały reklamy. Darmowa opcja, podobnie jak komercyjna, dostarcza informacje pochodzące z urządzeń do monitoringu zjawisk atmosferycznych m.in. National Weather Service (NWS).

Zobacz, jakie aplikacje pogodowe na Androida są najbardziej popularne.

Dodaj magii każdej pogodzie – aplikacja YoWindow

Bezpłatna aplikacja YoWindow wyróżnia się spośród innych serwisów pogodowych interfejsem, który kreuje bajkowy, magiczny świat, bez względu na to, czy pada deszcz, czy świeci słońce. Warto dodać, że wizualizacje są zawsze w punkt dopasowane do warunków atmosferycznych na zewnątrz. Obok grafik, które hipnotyzują swoim urokiem, wyświetlane są również piękne zdjęcia. Klimatyczne krajobrazy dają niezwykłe odczucie obecności w magicznych miejscach na naszej planecie. Chcesz przenieść się w bajkowy świat? Zainstaluj aplikację pogodową YoWindow na Androida – duża porcja magii gwarantowana każdego dnia!

Jak wybrać najlepszą aplikację pogodową na telefon?

Użytkownicy aplikacji pogodowych mają różne preferencje i trudno się dziwić, że nie wszystkim przypadnie do gustu świat kreowany w bajkowym stylu. Gdzie znaleźć ciekawe i funkcjonalne apki, które wyglądają bardziej realnie? Jak wybrać najlepszą dla siebie?

Sklep Play oferuje duży wybór takich aplikacji na Androida, które pokazują pogodę krótko- i długoterminową. Większość z nich jest darmowa. Dla bardziej wymagających znajdą się wersje Premium z możliwością wklejenia własnego zdjęcia i innymi gadżetami. Ładne, precyzyjne, interesujące, dla żeglarzy, golfistów i ogrodników – znajdź aplikację pogodową, dostosowaną do swoich potrzeb i nie daj się zaskoczyć aurze na zewnątrz. Dzięki odczytaniu prognozy pogody wiesz jak się ubrać, czy warto wyjechać kabrioletem z garażu i podlać wieczorem trawnik w ogrodzie.

Ładna, ciekawa i precyzyjna – tego wymagają użytkownicy od apek z pogodą

Znajomość prognozy pogody pozwoli zaplanować wolny czas w weekend i cieszyć się z aktywności na świeżym powietrzu. Chcesz zaprosić gości na grilla, zorganizować dla dzieci urodzinowe garden party lub zawodowo zajmujesz się eventami? Nie daj się zaskoczyć pogodzie, która może zniweczyć plany. Warto dopiąć wszystko na ostatni guzik, a przede wszystkim sprawdzić pogodę!

Trudno dziś funkcjonować bez aplikacji pogodowej w telefonie, nawet jeśli nie masz towarzyskich, czy sportowych aktywności typu outdoor. Styl życia polegający na wychodzeniu rano z domu po to, by cały dzień załatwiać sprawy i wrócić wieczorem, wymaga dobrego przygotowania. Odpowiednie obuwie, kurtka przeciwdeszczowa, pokrowiec na laptop, parasol, rękawiczki i czapka – można tyle rzeczy nosić zawsze przy sobie, albo po prostu zerknąć w telefon i nie brać zbędnego balastu do torby, czy plecaka.

Więcej o praktycznych i ładnie zaprojektowanych aplikacjach pogodowych znajdziesz na stronach portalu mobileclick.pl.