Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Nasiona marihuany – ich odmiany i pozytywne skutki działania

A gdyby tak zasiać i legalnie posiadać w swoim domu nasiona marihuany? Ich masowa uprawa jest w Polsce oczywiście zabroniona, jednak można je hodować na własny użytek do celów kolekcjonerskich. Jakie odmiany warto hodować i w jaki sposób powinno się je uprawiać? Sprawdź, jak z laika, stać się prawdziwym kolekcjonerem i koneserem konopi indyjskich!

Czy to legalne?

Nasiona konopi indyjskich same w sobie nie są bogate w substancje psychoaktywne, a uprawianie ich w celu tworzenia i powiększania swojej kolekcji jest legalne. Również ich sprzedaż jest zgodna z prawem, więc nie należy obawiać się z tego tytułu problemów. Ważne jednak, by zaopatrywać się w nasiona marihuany tylko u sprawdzonych, legalnie działających sklepach, jak np. Hiszpanskie Nasiona.

Jakie odmiany są najbardziej pożądane i co je wyróżnia?

Black Jack Auto

Łączy w sobie dwie znane i lubiane odmiany: Sweet Afgani Delicious Auto i Jack Herer. Roślina, obfitująca w aromatyczne kwiaty, o słodkim, cytrynowym aromacie. Ta odmiana wyróżnia się produkcją silnych roślin i mocnymi odgałęzieniami.

Auto New York City

Jedna z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych odmian. Ceniona za odporność na każde warunki atmosferyczne. Bardzo wydajna, z wyczuwalnymi nutami limonki. Kwiaty tej rośliny są bardzo gęste i pokaźne.

TrainWreck

Odmiana, będąca klonem wersji Arcata, która stała się prawdziwą legendą. Oceniana jako jedna z najsilniejszych Sativ. Jej smak to orzeźwiająca mięta, aromatyczna sosna i cytrusy. To niecodzienne połączenie tworzy niezapomniane doznania. Odmiana znana i ceniona na całym świecie.

Marihuana medyczna – na co pomaga?

Leczenie i terapia medyczną marihuaną stają się coraz popularniejsze. Nic dziwnego, gdyż może ona wspomóc dochodzenie do zdrowia w wielu schorzeniach. Wszystko dzięki jej ogromnym właściwościom leczniczym. Na co dokładnie pomaga?

  • Nowotwory (w tym złośliwy glejak). Medyczna marihuana to znany i często stosowany środek łagodzący ból, jak również skutki uboczne chemioterapii.
  • Padaczka (epilepsja). Pomaga w zmniejszeniu ilości ataków, a także ich łagodzenia.
  • Układ oddechowy. Wpływa korzystnie na jego wydolność i jednocześnie pomaga zapobiegać chorobom płuc i oskrzeli.
  • Układ trawienny. Łagodzi zaparcia, pomaga zwalczać biegunkę, wymioty i nudności. Dzięki swoim właściwościom poprawiającym i wzmagającym apetyt chroni organizm przed wyniszczeniem i niedożywieniem.
  • Stwardnienie rozsiane. Wspomaga sprawność ruchową, koi ból i skutecznie zmniejsza wiele objawów choroby.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]