Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Gdzie możemy zrobić makijaż na wyjście w Krakowie?

Makijaż powinien stanowić niejako drugą skórę kobiety, a więc musi być idealnie dopasowany. O ile na co dzień zwykle malujemy się samodzielnie, o tyle przy większych uroczystościach chcemy wykonać makijaż w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Kto oferuje taką usługę w Krakowie?

Makijaż ślubny czy wieczorowy?

Większość salonów kosmetycznych wykonuje obecnie profesjonalne makijaże ślubne bądź wieczorowe. Teoretycznie nie ma pomiędzy nimi większej różnicy, bowiem zarówno na ślub, jak i na innego typu imprezę możemy wybrać różne style makijażowe. Warto jednak zwrócić uwagę, że makijaż ślubny zwykle wykonywany jest w godzinach porannych, ewentualnie wczesnym popołudniem. Tymczasem makijaż wieczorowy wykonuje się w późniejszych porach, tak aby był on możliwie jak najbardziej „świeży”. Dlatego też zwróćmy uwagę na to, jaki dokładnie rodzaj makijażu oferuje konkretny salon urody i w jakich godzinach jest otwarty. Czasami za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania makijażu w dni wolne od pracy, jednak nie każdy salon oferuje tego typu usługę.

Mobilna kosmetyczka – nowoczesna usługa w domu klienta

Od niedawna salony kosmetyczne oferują usługi nie tylko stacjonarne, ale również mobilne. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby wykonać makijaż w niestandardowych porach czy też w dni wolne od pracy. Kosmetyczka przyjeżdża bowiem do naszego mieszkania o umówionej godzinie i wykonuje makijaż. Oczywiście, usługa mobilna często związana jest z dodatkową opłatą chociażby za dojazd, jednak takie rozwiązanie wydaje się być bardzo wygodne dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą pozwolić sobie na wyjście z domu. Mobilna kosmetyczka może również wykonać makijaż w Krakowie na sesje zdjęciowe, na przykład ślubną bądź ciążową. Warto jednak wcześniej ustalić szczegóły współpracy, na przykład jaki dokładnie makijaż ma zostać wykonany. Bardzo często mobilne kosmetyczki oferują nie tylko usługi makijażu, ale też zdobienia paznokci czy pedicure.

Samodzielnie wykonany makijaż wyjściowy?

Jeśli z jakichś powodów nie możemy skorzystać z usług mobilnej kosmetyczki bądź udać się do salonu we własnym zakresie, pozostaje nam wykonać makijaż samodzielnie. Warto się do tego wcześniej przygotować, głównie poprzez zakup odpowiednich kosmetyków (te, które posiadamy w swojej kosmetyczce mogą okazać się niewystarczające) i ich wcześniej przetestowanie. Sprawdźmy, jak długo utrzymuje się makijaż, który stworzymy we własnym zakresie. W razie potrzeby ciekawe inspiracje znajdziemy na blogach bądź w czasopismach poświęconych urodzie.