Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Autazusa.pl – pomagamy w imporcie samochodów

Popularność samochodów amerykańskich w Europie stale się zwiększa. Trend jest zauważalny także w Polsce, po drogach której porusza się coraz większa liczba aut zza oceanu. Skąd bierze się tak duża renoma samochodów z USA? Czy niepewna sytuacja gospodarcza sprawia, że auto z Ameryki może być niezłą inwestycją na kolejne lata? Oto informacje przygotowane przez portal auta z USA.

Dlaczego użytkownicy pojazdów decydują się na sprowadzenie samochodu z USA?

Największym magnesem, przyciągającym potencjalnych odbiorców do pozyskiwania aut zza oceanu, jest bardzo atrakcyjna cena. Pojazdy amerykańskie są znacznie tańsze, niż europejskie odpowiedniki. W niektórych przypadkach wartość samochodu może być nawet kilkukrotnie niższa, niż w przypadku alternatyw z naszego kontynentu. W sieci krąży bardzo wiele informacji dotyczących kwot zaoszczędzonych przez kierowców sprowadzających pojazd zza wielkiej wody. Oszczędności kilku, a nawet kilkunastotysięczne, są czymś w pełni normalnym. Samochody amerykańskie są bardziej zadbane, mają często bardziej atrakcyjne wyposażenie. Są mniej zużyte, a to ze względu na nieporównywalnie lepszy stan asfaltu na miejskich drogach. Warto jednak pamiętać, że sprowadzenie samochodu z USA wiąże się z koniecznością poniesienia wielu opłat dodatkowych i obowiązkowych podatków. Zanim zdecydujemy się na import sprawdźmy, czy taki ruch będzie w pełni opłacalny dla naszego portfela.

Dlaczego samochód z Ameryki jest tańszy?

Amerykański rynek motoryzacyjny jest bardzo różnorodny i szeroki. Większość Amerykanów posiada przynajmniej kilka pojazdów, które są zmieniane co kilka lat. Samochód jest dla nich po prostu narzędziem pracy, nie zaś luksusem, na który może pozwolić sobie nieznaczna część biedniejszych społeczeństw w innych krajach. Kilkuletni samochód amerykański ma już status lekko zużytego, dlatego użytkownicy bardzo chętnie pozbywają się tego typu pojazdów. To zaś stanowi szansę dla kierowców w Europie – zadbany i niezniszczony pojazd amerykański można kupić w bardzo dogodnej cenie. Są to najczęściej pojazdy lepiej wyposażone i przystosowane do amerykańskich standardów. Nie może zatem dziwić fakt, że popularność tego typu inwestycji stale się zwiększa. Dowodem na aktywność tych trendów może być portal auta z USA, który systematycznie dodaje newsy dotyczące specyfiki sprowadzania pojazdów ze Stanów.

Portal Autazusa.pl – jak pomaga w sprowadzaniu pojazdów?

Cenną informację, dla czytelników witryn internetowych gromadzących informacje o samochodach z USA, stanowią ogłoszenia dotyczące sprowadzania pojazdów do Polski. To szansa dla uczciwych i sprawdzonych firm na rozreklamowanie się i udowodnienie, że usługi przez nie proponowane są atrakcyjne dla klienta. Nie ma się co dziwić – samodzielne organizowanie transportu, wypełnianie dokumentów i spełnianie formalności jest zadaniem niezwykle czasochłonnym i trudnym dla osoby niezaznajomionej z tematem. To także szansa dla samych odbiorców – na uzyskanie uczciwej i atrakcyjnej cenowo oferty usług importu samochodu przez ocean.