Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Jeśli poszukujesz metod na finansowanie swojej działalności, z pewnością zetknąłeś się z trudnościami wynikającymi ze skomplikowanych procedur bankowych. Wymagania odnośnie zdolności kredytowej obserwują coroczną tendencję wzrostową, a nowe firmy lub podmioty borykające się z niską płynnością finansową pozostają wyłączone z tej formy pozyskiwania funduszy. Opiszmy zatem skuteczną alternatywę dla tradycyjnych kredytów bankowych, która zamiast sprawdzania zdolności kredytowej i historii BIK, polega na solidnym zabezpieczeniu interesów wierzyciela.

Czym jest pożyczka pod zastaw nieruchomości?

Produkty bankowe opierają się na procesie weryfikacji zdolności kredytowej. Jeśli chcesz zaciągnąć kredyt inwestycyjny na firmę, musisz wykazać się stabilnymi dochodami, których wysokość pozwoli bez problemu spłacać miesięczne zobowiązania. Decyzja banku kształtowana jest również poprzez sprawdzenie historii kredytobiorcy zapisanej w BIK. Jakiekolwiek przerwy w regulacji poprzednich długów rzucają cień na wiarygodność wnioskodawcy, pozbawiając go możliwości otrzymania kredytu. Z pomocą przychodzi rynek usług pozabankowych, dających opcję finansowania pożyczką pod zastaw nieruchomości. Produkt ten pozostaje bardzo prosty w swoim działaniu – jeśli dysponujesz nieruchomością na własność, możesz zaciągnąć pożyczkę gotówkową w biurze prywatnym, w zamian za objęcie domu lub mieszkania wpisem do hipoteki. Sam decydujesz o perspektywach swojej wypłacalności i sam ponosisz ryzyko. Firma pożyczkowa nie wchodzi w rolę banku jako rodzica, który chce kontrolować każdy krok swojego niedojrzałego potomka. Prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości traktuje klienta poważnie, jako podmiot odpowiedzialny i będący w stanie samodzielnie dokonać analizy własnych możliwości spłaty. Zabezpieczenie na nieruchomości jest jedynie mechanizmem obrony interesów wierzyciela, dając mu całkowite bezpieczeństwo na wypadek zaprzestania spłat przez dłużnika. Pożyczka pod zastaw nieruchomości cechuje się ogromną elastycznością co do warunków umowy, atrakcyjnym oprocentowaniem i możliwością przeznaczenia pożyczonych środków na dowolny cel. Co więcej, procedura uzyskania wsparcia finansowego nie wiąże się z długotrwałym procesem decyzyjnym. Sporządzony akt notarialny skutkuje wpisaniem wierzyciela do księgi wieczystej, a fundusze są przelewane na konto jeszcze tego samego dnia po dopełnieniu wszystkich formalności. Opinie o ryzykownym charakterze tego typu pożyczek można włożyć między bajki – rzeczywistość pokazuje, że są one kołem ratunkowym dla przedsiębiorstw, które nie mogłyby skorzystać z innej formy finansowania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości firmy Smartvest – skuteczne narzędzie finansujące

Dla małych i średnich firm świetnie sprawdzą się pożyczki pod zastaw nieruchomości firmy Smartvest – podmiotu o kilkunastoletnim doświadczeniu rynkowym i bogatym portfolio zrealizowanych inwestycji. Smartvest daje szansę otrzymania środków przez firmy o krótkim stażu na rynku, borykające się z zadłużeniem, utratą płynności na skutek zatorów w płatnościach od kontrahentów, czy hamowanych przez negatywną historię w BIK. Warto zajrzeć na stronę www.smartvest.pl i pozyskać informacje o skutecznych i bezpiecznych formach finansowania przedsiębiorstw.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Smartvest.