Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Czemu na podłogę warto wybrać płytki?

Panele, dywan czy płytki? Jeżeli planujesz remont, to z pewnością zastanawiasz się nad tym, co położyć na podłogę. Która z tych propozycji okaże się najlepszym rozwiązaniem? Jeszcze do niedawna, odpowiedź byłaby taka: wszystko zależy od rodzaju pomieszczenia. Jednak od pewnego czasu, prawdziwym hitem nowoczesnych aranżacji wnętrz są płytki! Możesz je położyć na podłogę zarówno w kuchni, salonie, jak i w łazience!

Jakie zalety mają płytki na podłodze?

Jest sporo powodów, dla których płytki podłogowe dekoracyjne to doskonałe rozwiązanie. Po pierwsze – są uniwersalne. Płytki możesz położyć na podłogę w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu. Płytki podłogowe Paradyż świetnie sprawdzą się w łazience czy w kuchni. Z kolei duże płytki podłogowe 60×60 to najlepsze rozwiązanie do salonu oraz przedpokoju. Nowoczesne płytki na podłogę mogą być świetną imitacją kamienia. To, na jaką aranżację się zdecydujesz, zależy tylko od Ciebie! Uniwersalność to jednak niejedyna zaleta, jaką mają płytki podłogowe. Warto wspomnieć także o tym, że są wyjątkowo trwałe – dużo trudniej jest je uszkodzić niż dywan czy panele. Jest także jeszcze jedna zaleta, która przypadnie do gustu miłośnikom porządku. Płytki bardzo łatwo jest wyczyścić, nawet wówczas, gdy będą mocno brudne – wystarczy w tym celu użyć mopa oraz wody z odpowiednim detergentem.

Masz wiele możliwości – stwórz własną kompozycję na podłodze!

Płytki podłogowe pozwalają na zdecydowanie większą kreatywność w zakresie aranżacji pomieszczeń niż inne rozwiązania. Z pojedynczych płytek możesz ułożyć własny wzór na podłodze. Dzięki temu wnętrze Twojego mieszkania zyska wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Nie musisz kurczowo trzymać się utartych schematów i pomysłów rodem z katalogów traktujących o aranżacji wnętrz. Urządź swoją przestrzeń w taki sposób, aby doskonale się w niej czuć! Jednym z miejsc, w których znajdziesz ogromny wybór płytek jest https://plytki24.pl/. Możesz zdecydować się na płytki polerowane lub matowe. Jasne albo ciemne. Gładkie lub wzorzyste. Możliwości jest bardzo wiele! Niektóre płytki do złudzenia przypominają drewnianą podłogę!

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]