Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Sklep zoologiczny w Krakowie – czy warto udać się tam przed przygarnięciem szczeniaka?

Mieszkasz w Krakowie i właśnie postanowiłeś zostać opiekunem młodego psiaka? Gratulacje! Jesteśmy pewni, że nowy członek rodziny wniesie do Twojego życia mnóstwo radości. Początki mogą być jednak trudne – maleństwo będzie wymagało mnóstwa uwagi i odpowiedniej wyprawki. Co powinno się w niej znaleźć? Czy warto udać się po pomoc w jej skompletowaniu do profesjonalnego sklepu zoologicznego w Krakowie? Na wszystkie te pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym dzisiejszym artykule!

Co powinno znaleźć się w wyprawce dla szczeniaka?

Każdy szczeniaczek to mała, puchata kulka słodyczy, miłości i niespotykanej energii. Jesteśmy pewni, że Twój przyszły pupil podbije Twoje serce od pierwszej chwili. Zanim jednak psiak zamieszka w Twoim krakowskim domu, koniecznie musisz przygotować dla niego tak zwaną wyprawkę. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie listę produktów, które powinny się w niej koniecznie znaleźć.

1. Posłanie

Przywożąc nowego członka rodziny do Krakowa, musisz mieć dla niego przygotowane w swoim domu wygodne posłanie. Dobrym pomysłem będzie wyścielenie jego wnętrza miękkim kocykiem. Niektóre hodowle na pożegnanie maleństwa dają jego nowym właścicielom jakąś zabawkę, która przesiąknięta jest zapachem miejsca, w którym przebywał do tej pory maluszek. Możesz włożyć ją do posłania psiaka – znajoma woń pomoże mu zaaklimatyzować się w nowym domu.

2. Karma

Dobre hodowle zwykły dawać nowym właścicielom pieska zapas karmy na kilka dni czy tygodni – takiej, do której maluszek jest przyzwyczajony. Robiąc wyprawkę, powinieneś na samym początku zaopatrzyć się w taki sam pokarm. Dopiero, gdy maluszek oswoi się z nowym miejscem i trochę podrośnie, możesz zacząć powoli wprowadzać pieskowi nowy rodzaj karmy.

3. Miski

Była mowa o psim jedzeniu – teraz przyszła pora na miski! Powinieneś zaopatrzyć się w co najmniej dwa naczynia – jedno na wodę, a drugie na karmę. Pamiętaj, aby dostosować ich wielkość do rozmiaru psiaka.

4. Zabawki

To oczywiście jeden z najważniejszych punktów na naszej liście. W końcu szczeniaki uwielbiają się bawić! Wspólna zabawa nowymi zabawkami pozwoli Wam nawiązać pierwszą, mocną więź.

5. Obroża, szelki i smycz

Piesek już od pierwszych miesięcy życia powinien być uczony chodzenia na smyczy po ulicach naszego pięknego miasta Krakowa. Do tego celu niezbędna – oprócz samej smyczy – będzie również obroża lub szelki. Pamiętaj jednak, aby kupić większy rozmiar tych akcesoriów, gdy tylko piesek z nich wyrośnie.

6. Artykuły do pielęgnacji

Zapewniamy Cię, że prędzej czy później Twój szczeniak będzie wymagał kąpieli. W tym celu zaopatrz się w łagodny szampon dla szczeniąt. Jeśli sierść Twojego psa wymaga czesania, kup również specjalną szczotkę bądź grzebień.

7. Artykuły higieniczne

Zanim Twój mały piesek nauczy się załatwiać swoje potrzeby na dworze, może minąć sporo czasu. Dlatego radzimy Ci zrobić naprawdę duży zapas mat higienicznych.

Sklep zoologiczny Kraków – profesjonalna pomoc w skompletowaniu wyprawki dla szczeniaka

Po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową hasła: sklep zoologiczny Kraków, na ekranie wyświetli Ci się lista najbliższych, krakowskich sklepów z artykułami dla zwierząt. Z całego serca polecamy Ci wybranie się do jednego z nich. W dobrym sklepie zoologicznym otrzymasz bowiem pomoc w skompletowaniu pełnej wyprawki dla swojego szczeniaka. Specjalista doradzi Ci w wyborze najbardziej wartościowych produktów, dostosowanych do rasy i wieku psiaka. W razie wątpliwości odpowie również na wszystkie Twoje pytania. Przede wszystkim jednak zakup potrzebnych produktów w jednym miejscu pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a może nawet i trochę pieniędzy. Niektóre krakowskie sklepy decydują się na przyznanie zniżki właśnie na pierwszą wyprawkę dla małych psiaków. Skorzystanie z profesjonalnych usług jednego ze sklepów zoologicznych w Krakowie jest więc o wiele bardziej opłacalne, niż długotrwałe przygotowywanie wyprawki dla szczeniaka samemu.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]