Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Wybielanie zębów – w domu czy u stomatologa?

Czy wybielanie zębów jest tylko skuteczne u stomatologa? Czy w domu osiągniemy te same efekty?

Codzienne picie sporej ilości kawy i herbaty, a także dieta bogata w składniki barwiące sprawia, że nasze zęby z biegiem czasu zaczynają być coraz ciemniejsze. Cały proces jeszcze bardziej się pogłębia jeśli palimy papierosy. Nic w tym dziwnego, że w takiej sytuacji wiele osób marzy o zmianie wyglądu uzębienia i decyduje się na wybielanie zębów. W tym momencie pojawia się jednak dylemat – wypróbować domowe sposoby czy od razu zapisać się na zabieg u stomatologa? Która z tych opcji zapewni nam lepsze efekty?

Czy wybielanie zębów domowymi sposobami ma sens?

Składniki, które wykorzystuje się do samodzielnego wybielania są łatwo dostępne i niedrogie, dlatego nic dziwnego, że często zaczynamy właśnie od nich. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza kurkuma, aktywny węgiel, soda oczyszczona, cytrusy oraz płukanie jamy ustnej olejem. Niestety prawda jest taka, że nawet ich regularne stosowanie nie zapewni nam widocznych efektów. Co więcej, osoby zmagające się z nadwrażliwością powinny być szczególnie ostrożne, gdyż niektóre składniki mogą zwiększyć ich dolegliwości. Alternatywne metody niejednokrotnie bywają niebezpieczne, z uwagi na ryzyko uszkodzenia szkliwa.

Jeszcze innym sposobem jest wykorzystanie specjalnych pasków wybielających, które można nabyć w sklepach. Niestety, podobnie jak wyżej wymienione metody, tu również nie ma co liczyć na efektywne działanie.

Zalety profesjonalnego wybielania

Jeśli naprawdę zależy nam na widocznych efektach i bezpiecznym przeprowadzeniu całego procesu, najlepiej zdecydować się na wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Ogromnymi zaletami tego rozwiązania są szybkie działanie i długotrwałe rezultaty. Co więcej, będą one naprawdę spektakularne. Największą popularnością cieszą się obecnie dwie metody – nakładki oraz laser. Obie z nich są w pełni bezpieczne i nie niosą ze sobą negatywnych konsekwencji.

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkich zainteresowanych po więcej informacji na temat wybielania zębów, jak i innych zabiegów stomatologicznych, zapraszamy na stronę: https://mojstomatolog.pl/

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]