Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Ważne informacje na temat korekty uszu

Każdego roku coraz więcej osób uznaje, iż nie odpowiada im kształt ich uszu – decydują się więc przeprowadzić operację i pozbyć tego kompleksu na dobre. Czy to zła decyzja? Nikt nie powinien tego tak naprawdę oceniać, bo jest to przede wszystkim indywidualna decyzja każdego człowieka, który zastanawia się nad takim zabiegiem.

Jeśli mamy przez całe życie ciągle zamartwiać się o kształt małżowiny lub deformacje wywołane noszeniem tzw. tuneli – korekta uszu wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem.

Często podchodzimy do tego zabiegu odrobinę lekceważąco, bo jednak uszy nie wymagają raczej bardzo zaawansowanych poprawek – chodzi tutaj o ich wymodelowanie, a nie na przykład przeszczep. Mimo to zachęcamy Cię jednak do zapoznania się z wszelkimi dostępnymi informacjami zawczasu – dzięki temu nic Cię nie zaskoczy. Pamiętaj też o tym, że dalej jest to zabieg przeprowadzany przez chirurga i na pewno musisz stosować się do jego późniejszych zaleceń – zignorowanie ich będzie ogromnym błędem i wtedy grożą Ci nieprzyjemne komplikacje.

Postępowanie po zabiegu

Po przeprowadzeniu korekty, która nie trwa zwykle długo – wolno nam iść do domu. Nie możemy jednak tak od razu zachowywać się w pełni normalnie – jesteśmy przecież po zabiegu. Musimy na przykład spać w taki sposób, aby jak najmniej się poruszać – w tym celu potrzebne będą poduszki po bokach, które uniemożliwiają przekręcanie się we śnie. Początkowo może być to trochę niekomfortowe – ale po kilku nocach raczej się już do tego przyzwyczaimy. To normalne, że nie wolno nam przypadkowo uszkodzić sobie szwów – musimy je mieć przez co najmniej dwa tygodnie.

Generalnie warto na pewno po prostu na siebie uważać – lepiej nie ćwiczyć bardzo intensywnie i trzeba dobrze dbać o czyszczenie rany. Trzeba zmieniać opatrunki, przemywać to miejsce. Nie chcemy przecież, aby rozwinął się stan zapalny – to zbędny problem, któremu można łatwo zapobiec.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Pamiętaj, że korekta uszu faktycznie zmieni Twój wygląd – nie decyduj się więc na to pochopnie i bez przemyślenia sprawy. W teorii możesz najpewniej dokonać ewentualnie jeszcze jednej korekty – ale to nie ma sensu. Porozmawiaj ze swoich chirurgiem, poproś o radę i samodzielnie zastanów się nad tym, czy na 100% tego chcesz. Na szczęście korekta uszu jest zwykle czymś, o czym dana osoba myślała od dawna – nie mamy więc żadnych wątpliwości i jesteśmy zadowoleni z tego, co pomógł nam uzyskać chirurg plastyczny.

Koszt wykonania takiego zabiegu jest stosunkowo niewielki w porównaniu do innych operacji plastycznych – ale dalej jest to spory wydatek, więc na to także się przygotuj. Sprawdź Timeless.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]