Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Presoterapia efekty, presoterapia co to ?

W ostatnim czasie na popularności zaczyna zyskiwać prestoterapia. Coraz więcej kobiet zaczyna korzystać z tego rodzaju usługi medycyny estetycznej. Oprócz tego zabieg ten pomaga w walce z cellulitem.

Drenaż BOA oprócz działania kosmetycznego ma także działanie zdrowotne, a dodatkowo pomaga w modelowaniu sylwetki. Dodatkowym atutem tego rodzaju zabiegu jest to, że jest całkowicie bezbolesny, a wręcz relaksujący.

Najważniejszą rzeczą jest to, że każda z was może wykonać taki zabieg w swoim domu. Tak, więc jeśli zmagasz się z różnego rodzaju obrzękami, czy chcesz się pozbyć nadprogramowych kilogramów lub wspomóc skórę w jej ujędrnieniu zabieg BOA jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Czy Laser diodowy jest skuteczny?

Jeśli chodzi o laseroterapię to na ten moment, jest to najskuteczniejszą metodą na pozbycie się nadmiernego oraz niepożądanego owłosienia z naszego ciała. Według przeprowadzonych badań szacuje się, że skuteczność tego urządzenia wynosi około 99%.

Dodatkowo efekty po jego użyciu utrzymują się od jednego do półtora roku. O ile wykonaliśmy pełną serię zabiegów, czyli jakieś 6-8 zabiegów. Wszystko zawdzięczamy diodzie, która całkowicie usuwa włos z jego trzonem oraz cebulką, przez co nie jest w stanie odnowić się tak szybko, jak przy zwykłej depilacji maszynką, czy kremem.

Czym się różni laser diodowy od IPL?

Na pierwszy rzut oka różnice są praktycznie nie do wykrycia, ponieważ przy użyciu jednego, jak i drugiego widać efekty (już po pierwszym zabiegu). Jednak po głębszej obserwacji możemy zauważyć, że podczas użycia metody laserowej redukcja owłosienia jest na poziomie 20% z zachowaniem struktury pozostałych włosów.

Jeśli chodzi o SHR to po wykonaniu jednego zabiegu, możemy zauważyć redukcję owłosienia na poziomie około 30% z zachowaniem struktury pozostałych włosów. Dodatkowo włosy te przestają być tak grube, kolor ich jest o wiele jaśniejszy, przez co stają się mniej widoczne. Przez co SHR daje lepsze efekty.

Warto dodać, że kobiety, które wykonywały oba zabiegi, chętniej korzystają z depilacji SHR, ponieważ była ona o wiele bardziej komfortowa, nie sprawiała bólu oraz panowało odczucie całkowitego rozluźnienia i odprężenia. Czego nie można było powiedzieć o drugiej metodzie.

Czym jest laser diodowy?

Jedną z najszybciej rozwijających się branży jest oczywiście branża beauty, jak i medycyna. Technologia w tych branżach rozwija się w zawrotnym tempie, dzięki czemu możemy cieszyć się coraz to bardziej zaawansowanymi zabiegami medycyny estetycznej.

Jednym z takich zabiegów jest właśnie depilacja, która robiona jest od dawien dawna, jednak dopiero od jakiegoś czasu zaczęto wykorzystywać do tego specjalne urządzenie, jakim jest laser diodowy. Urządzenie to jest cały czas dopracowywane i rozbudowywane, przez co efekty działania są coraz to lepsze.

Dzięki temu coraz więcej kobiet zaczyna interesować się depilacją z wykorzystaniem właśnie tego urządzenia. Dodatkowo urządzenie jest bardzo bezpiecznie, o ile znajduję się w rękach prawdziwego specjalisty. Jak jednak działa takie urządzenie? Laser diodowy wypuszcza z siebie specjalne wiązki światła, które posiadają długość 808 nm.

Wiązka ta bardzo dobrze działa na meszki włosowe, generując specjalne ciepło, dzięki któremu nasza cebulka włosowa zostaje uszkodzona. Skutkuje to całkowitym wypadnięciem włosa. Natomiast jeśli korzystamy z depilacji laserowej, wtedy tzw. fotoakceptorem jest melanina (barwnik znajdujący się w mieszkach włosowych).

Melanina wchłania światło oraz ciepło, przez co uszkadzana jest cebulka naszego włosa. Najważniejszą rzeczą jest fakt, że nie uszkadza to naszej tkanki, dzięki czemu wszystko jest w 100% bezpieczne dla nas, jak i naszego organizmu.

Ile zabiegów laserem diodowym?

Tak naprawdę nie ma sztywnej zasady dotyczącej ilości zabiegów, po których zabieg będzie całkowicie skuteczny. Całkowita liczba zabiegów tak naprawdę będzie zależeć od wielu czynników.

Między innymi będzie to płeć osoby, wiek, karnacja skóry, czy gęstość owłosienia, jakie posiada. Jedyna pewna rzecz to fakt, że najlepsze efekty widoczne są u osób, które posiadają ciemne włosy oraz bardzo jasną karnację skóry. Dodatkowo nie wolno zapomnieć o powtarzaniu zabiegu depilacji od 6 do 8 razy, należy jednak robić to z 8 tygodniowymi przerwami.

Dlatego przed takim zabiegiem kosmetolog przeprowadzi z nami wywiad, aby ocenić czy możemy mieć wykonaną depilację. Warto wspomnieć o tym, że nie każdy może skorzystać z tego rodzaju zabiegu, chodzi tu o osoby cierpiące na cukrzycę posiadające różnego rodzaju choroby skóry, różnego rodzaju nowotwory, czy kobiety w ciąży.

Źródło: https://medikapoland.pl

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]