Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Oprogramowanie medyczne usprawniające organizację pracy

Oprogramowanie medyczne to rozwiązanie stworzone z myślą o placówkach medycznych, gabinetach lekarskich oraz stomatologicznych. Obsługa pacjentów wymaga doskonałej organizacji pracy i staranności. Brak sprawnie funkcjonującego systemu wiązać się może z wieloma problemami, utrudniając tym samym codzienną pracę osobom odpowiedzialnym za obsługę rejestracji, jak i specjalistom przyjmującym pacjentów.

Informacje o pacjencie gromadzone w chmurze

Oprogramowanie medyczne dedykowane jest każdej placówce, która stoi na straży ludzkiego zdrowia. Wiele miejsc wciąż bazuje na papierowych kartotekach, które nie tylko zajmują cenną przestrzeń, ale przede wszystkim czas. Znalezienie wymaganych informacji wśród stosów papierowej dokumentacji zajmuje niekiedy wiele cennych minut. Rozwiązaniem jest wówczas specjalistyczny program, który w łatwy i przejrzysty sposób gromadzi duże ilości danych. Szybki dostęp do niezbędnych informacji działa na zasadzie chmury, dzięki czemu możliwy jest wgląd do danych z poziomu każdego urządzenia. W przypadku awarii sprzętu informacje o pacjencie zostaną zachowane. Przechowywanie informacji o pacjencie w jednym miejscu jest ogromnym ułatwieniem także dla lekarza prowadzącego. Ma on dostęp do najważniejszych danych – chorób pacjenta, ogólnego stanu zdrowia czy udzielonych świadczeń.

Umówienie spotkania pacjenta u określonego specjalisty staje się znacznie łatwiejsze, bowiem program dysponuje terminarzem wizyt. Zestawienie ze sobą kilku lekarzy jednego dnia pozwala znaleźć pacjentowi idealny termin.

Recepta w formie elektronicznej

Program do recept to rozwiązanie na miarę współczesnych czasów. Możliwość wystawienia recepty w formie elektronicznej zdecydowanie przewyższa tradycyjny papier. Zastosowanie odpowiedniego programu pozwala zaoszczędzić duże nakłady czasu. Pacjent nie musi pojawiać się w gabinecie, bowiem wizyta odbywać się może w formie online. W dobie sytuacji pandemicznej spotkania zdalne okazały się być idealną alternatywą dla klasycznych wizyt w gabinecie. Lekarz, wystawiając receptę, ma do dyspozycji ogromną bazę leków wraz z niezbędnymi informacjami na ich temat. Zapisane na koncie pacjenta informacje zabezpieczone są przed utratą, odmiennie niż w przypadku ryzyka zgubienia papierowej recepty.

Program dla stomatologa wygląda podobnie, jak dla innego rodzaju placówek medycznych. Sprawne funkcjonowanie gabinetu dentystycznego to podstawa efektywnej i szybkiej obsługi.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]