Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Lwia zmarszczka – jak się jej pozbyć skutecznymi zabiegami?

Lwia zmarszczka jest pionową (pojedynczą lub podwójną) linią, która powstaje pomiędzy brwiami. Nie tylko nie wygląda to zbyt estetycznie. Taka bruzda sprawia, że twarz wygląda groźnie, nieprzyjaźnie. Czy można skutecznie się pozbyć lwiej zmarszczki? Jak dochodzi do jej powstania?

Czym jest i jak powstaje lwia zmarszczka?

Charakterystyczny wygląd lwiej zmarszczki sprawia, że pod jej wpływem twarz wygląda na złą i groźną. Jest to zmarszczka mimiczna, która powstaje w wyniku intensywnej pracy mięśni, które są odpowiedzialne za mimikę twarzy. Warto wiedzieć, że jej powstanie w dużej mierze uzależnione jest od budowy anatomicznej twarzy. Z lwią zmarszczką najczęściej zmagają się osoby, które często się złoszczą, są negatywnie nastawione do świata, co znajduje odzwierciedlenie w mimice ich twarzy.

Zmarszczka początkowo znika, gdy tylko mięsień się rozluźnia, jednak wraz z wiekiem ulega ona pogłębieniu się i utrwaleniu. Z lwią zmarszczką na szczęście można skutecznie walczyć, stosując między innymi zabiegi, których celem jest wzmocnienie i ujędrnienie skóry w obszarze jej występowania.

Lwią zmarszczkę zalicza się do zmarszczek mimicznych, co oznacza, że powstaje w wyniku dużej aktywności określonych mięśni twarzy (w tym przypadku są to dwa symetrycznie biegnące nieduże mięśnie marszczące brwi oraz mięsień prosty nos). Skóra ciągnie się i marszczy, co z czasem prowadzi do utrwalenia się charakterystycznych dla danego obszaru linii i bruzd. Z lwią zmarszczką wbrew pozorom zmagają się nie tylko kobiety, bardzo często problem ten dotyczy również mężczyzn.

Jak się pozbyć lwiej zmarszczki?

Jest kilka skutecznych sposobów na walkę z nieestetyczną lwią zmarszczką. Jakie? Tu warto zapoznać się z ofertą Coco Time Wrocław, by znaleźć receptę na pozbycie się tej zmarszczki mimicznej.

Plasma to idealne rozwiązanie dla osób, którym brak elastyczności i jędrności skóry, sprawdza się również jako metoda to walki z opadającą powieką czy lwią zmarszczką. To bardzo nowoczesny zabieg dający zadowalają ce efekty i to, co najważniejsze bez konieczności interwencji skalpela. Urządzenie Plasma to nowoczesna technologia pozwalająca na osiągnięcie spektakularnych efektów wygładzania najbardziej delikatnych partii ciała, czyli twarzy.

Lwią zmarszczkę pomoże usunąć również mezoterapia mikroigłowa Dr Pen. Zabieg rewitalizuje skórę, pobudza i regeneruję włókna kolagenu. Działanie Dr Pen ( https://coco-time.pl/dr-pen/) polega na frakcyjnym mikro nakłuwaniu skóry pulsującymi igłami, czego efektem jest uruchomienie procesów regeneracyjnych w skórze właściwej, a następnie intensywny proces naprawczy. Skóra nie tylko zostaje zregenerowana, ale również staje się bardziej jędrna, zdrowa poprawia się także jej wygląd.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]