Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakie możliwości daje laser Vectus?

Owłosienie na ciele zazwyczaj nie wygląda estetycznie, zwłaszcza w przypadku kobiet. Dlatego tak wiele osób decyduje się na jego usunięcie. Aby możliwe było trwałe pozbycie się włosków, należy zdecydować się na odpowiedni zabieg. Za pomocą lasera Vectus zauważysz niesamowitą różnicę. Epilacja jak najbardziej jest bezpieczna, a jej efekty zaskakujące. Tłumaczymy, na czym polega działanie urządzenia i dlaczego warto zdecydować się na ten zabieg.

Częstym problemem estetycznym, na który skarżą się pacjenci, jest właśnie owłosienie. Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni pragną się go pozbyć z różnych części ciała. Wiele osób używa w tym celu tradycyjnych sposobów, np. jednorazowych maszynek. Takie metody nie są jednak skuteczne. Usuwają bowiem owłosienie tylko na chwilę, a często prowadzą do powstania zaczerwienienia i wysuszają skórę.

Depilacja laserowa wiąże się z licznymi zaletami. Zabiegi wykonywane przy użyciu właściwie dobranego sprzętu pozwalają szybko i skutecznie pozbyć się owłosienia z różnych części ciała. Laser Vectus w żaden sposób nie szkodzi zdrowiu. Jego działanie nie wywołuje żadnych podrażnień i nie wysusza skóry – tłumaczy pracownik centrum medycznego Sublimed.

Działanie lasera Vectus

Laser diodowy Vectus umożliwia epilację niemalże całego ciała. Za jego pomocą można skutecznie usunąć owłosienie m.in. z nóg, rąk, pleców czy klatki piersiowej. Niektórzy decydują się również na epilację twarzy czy okolic brodawek. Działanie lasera opiera się na specjalnej technologii Photon RecyclingSM, wykorzystującej światło, które odbija się od skóry. Umożliwia to przede wszystkim głowica posiadająca wbudowane lustra. Powoduje to powrót światła lasera, a tym samym maksymalne wykorzystanie impulsu.

Zabieg epilacji laserem Vectus nie trwa długo i jest bezpieczny. Przed jego rozpoczęciem trzeba ogolić partię ciała, która ma być poddana epilacji. Należy pozostawić jedynie mały fragment owłosionej skóry, aby osoba wykonująca zabieg wiedziała, jakie dopasować parametry urządzenia. Dzięki temu działanie lasera Vectus jest nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne. Po zabiegu na skórze może pojawić się delikatne zaczerwienienie, jest to naturalna reakcja, która powinna szybko zniknąć. Niestety nie wystarczy wykonanie jednego zabiegu, aby można było cieszyć się niesamowitymi efektami. Konieczne jest przeprowadzenie ok. 4-6 zabiegów.

Wśród najważniejszych zalet lasera Vectus wymienia się skuteczność, trwałość oraz bezpieczeństwo. Poza tym należy wyróżnić precyzyjne działanie wiązki lasera, co umożliwia osiągnięcie niesamowitych efektów. Na zabieg z użyciem tego urządzenia mogą się zdecydować nie tylko osoby o ciemniejszych włoskach, ale również pacjenci mający jasne owłosienie. Laser Vectus na pewno doskonale poradzi sobie z jego usunięciem.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]