Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakich świadczeń udziela prywatna przychodnia w Łodzi?

Służba zdrowia w Polsce działa na podstawie dwóch formuł. Jedną z nich jest publiczna służba zdrowia, czyli tradycyjna, która działa poprzez comiesięczne składki na Narodowy Fundusz Zdrowia. Koszty, które ponosimy na NFZ, są ogromne i wcale nie przekładają się na szybkie zaspokajanie naszych potrzeb zdrowotnych. W efekcie tego „ograniczonego budżetu” w publicznych przychodniach stoimy w długich kolejkach i towarzyszy nam nieustanne poczucie bezsensowności opłacania składek zdrowotnych. Drugą formułą, a także alternatywą dla publicznych placówek, jest prywatna opieka medyczna, o której powiemy sobie nieco więcej w poniższym materiale.

Przychodnia Łódź – prywatne konsultacje ze specjalistami

Państwowa służba zdrowia nie jest w stanie zagwarantować nam tego, co prywatna. To fakt, o którym wie każdy, kto chociaż raz miał styczność z publicznymi przychodniami. Takie miejsca, jak prywatna przychodnia Łódź na Bałutach na przykład, oferują nie tylko dostęp do lekarzy specjalistów. W pakiecie usług mamy również dostęp do wielu zabiegów z medycyny estetycznej oraz kosmetologii, to bardzo dobre rozwiązanie, aby połączyć przychodnie, w której pracują lekarze specjaliści – np. dermatolog, urolog, radiolog, czy też fizjoterapeuta – oraz specjaliści z medycyny estetycznej i kosmetologii. Takie rozwiązania, są rozwiązaniami na miarę naszych czasów.

Zapotrzebowanie na konkretne usługi z medycyny estetycznej rośnie. Coraz częściej chcemy dbać o swój wygląd, ale i również o zdrowie, dlatego chcemy wybierać takie miejsca, które łączą w sobie cechy przychodni medycznej z placówką świadczącą usługi w ramach medycyny estetycznej i kosmetologii. W prywatnych centrach medycznych jest to możliwe. Kadra medyczna w takich miejscach zna się na rzeczy, dlatego jest w stanie zaoferować nam usługi na najwyższym poziomie i nie odeśle nas z kwitkiem.

Czy w prywatnych przychodniach trzeba czekać w kolejkach?

Mogłoby się wydawać, że rozbudowana oferta w takich miejscach, jak prywatna przychodnia w Łodzi, wiąże się z długim czasem oczekiwania w kolejkach. Nic bardziej mylnego. Placówki świadczące swoje usługi na podstawie własnych dochodów, a nie umowy podpisanej z NFZ, mają o wiele sprawniejszy system rejestracji. Na wizytę umawiamy się jednakowo poprzez kontakt telefoniczny, formularz kontaktowy na stronie www lub poprzez wizytę osobistą na miejscu w przychodni. Umawiamy się na dogodny dla nas dostępny termin, udajemy się na miejsce i jesteśmy od razu przyjmowani. Bez kolejek, nerw i bez zbędnego stresu, który towarzyszy nam dosłownie przy każdym zetknięciu z publicznymi przychodniami.

Co z pozostałymi różnicami?

Do innych, równie istotnych różnic, jakie możemy wymienić w przypadku prywatnych przychodni w Łodzi, jest podejście do pacjentów. Publiczne placówki są, można by powiedzieć, dostosowane do pacjentów, jednak z reguły tylko dla emerytów i rencistów. Kiedy chcemy dostać się do lekarza na NFZ, mając powyżej 20. lat, często nie mamy takiej możliwości, bo wszystkie miejsca są już zajęte przez starsze osoby, które czekają w kolejkach już od świtu – mają czas, więc co im szkodzi. Zapisy w takich placówkach odbywają się bowiem już od wczesnych godzin porannych, a jak wiadomo, większość z nas rozpoczyna w tych godzinach pracę i nie może ot tak wyjść z pracy i czekać kilka godzin w kolejce do rejestracji. Kontakt telefoniczny również nic nie da, ponieważ pierwsi w kolejności są brani pacjenci, którzy udali się do państwowej przychodni osobiście.

Właśnie dlatego, z powodu tych wszystkich utrudnień i stresu, który musimy przeżywać w placówkach, które mają podpisaną umowę z NFZ, decydujemy się na prywatne przychodnie. W takich placówkach, które udzielają świadczeń medycznych odpłatnie, nie spotkamy się z odmową, nie zostaniemy potraktowani „po chamsku”, ani tym bardziej nie będziemy musieli rezygnować z naszych planów.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]