Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Depilacja nóg w salonie kosmetycznym dla kobiet i mężczyzn

Kobiety chcą, by ich nogi były pięknie i idealnie gładkie przez cały rok, nie tylko latem, dlatego korzystają z usług gabinetów kosmetycznych, wyspecjalizowanych w tego typu usługach. Depilacja woskiem u kosmetyczki na wybraną partię ciała może być przyjemna z jednoczesnym gwarantowanym efektem, utrzymującym się przez długi czas. Zadbane nogi to nie tylko domena pań – depilacja nóg mężczyzn to również często wykonywany zabieg w gabinecie.

Wysokie standardy depilacji u kosmetyczki

Zabiegi depilacji ciepłym woskiem zostały stworzone z myślą zarówno o kobietach, jak i o mężczyznach, którym zależy na tym, aby ich ciało zawsze pozostawało perfekcyjnie gładkie. Profesjonalna depilacja u kosmetyczki to zabieg wykonywany przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają duże doświadczenie w pracy z woskiem.

Depilacja woskiem nóg w przypadku mężczyzn i kobiet to jeden z najczęściej wykonywanych w salonie zabiegów. Kosmetyczki przechodzą dziesiątki szkoleń i dokładnie wiedzą, w jaki sposób pozbyć się niechcianego owłosienia z każdej części nóg: stóp, łydek, ud czy kolan. Depilacja pachwin to zabieg, który towarzyszy depilacji okolic intymnych lub całych nóg. Praktycznie każdą partię ciała można wydepilować w gabinecie. Kosmetyczki dużą wagę przykładają do higieny i utrzymania sterylności w gabinecie, który po każdym zabiegu jest dokładnie czyszczony i dezynfekowany.

Higienę zapewniają również jednorazowe szpatułki do nakładania wosku i trzymanie się zasady, że każde nałożenie to nowa szpatułka. Zabieg przeprowadzony w ten sposób gwarantuje bezpieczeństwo zarówno dla klienta, jak i dla kosmetyczki przeprowadzającej depilację. Podczas depilacji woskiem nóg oraz innych obszarów ciała salony korzystają z dwóch produktów – paskowego wosku płynnego oraz wosku do zabiegu typu bezbolesna depilacja, nakładanego szpatułką.

Depilacja bezpaskowa na bazie naturalnego wosku pszczelego

Naturalny wosk pszczeli gwarantuje dużo mniej bolesną depilację. Jest to wosk polecany klientom z niskim progiem bólu oraz takim, którzy pierwszy raz korzystają z depilacji woskiem. Depilacja bezpaskowa umożliwia wydepilowanie prawie każdej części ciała tą bezbolesną metodą. Panie najczęściej decydują się na depilację bikini, pachwin oraz właśnie nóg. Nogi można depilować w całości lub skupić się na wybranej części.

Bezbolesną depilację wymyśliła kobieta, wprowadzając na rynek usług kosmetycznych autorski produkt – Magic Wax, opierając się na naturalnym wosku pszczelim. Jest to unikalna receptura, stworzona dla wszystkich klientów, którzy chcą spróbować depilacji woskiem, ale boją się bólu.

Magic Wax to genialne rozwiązanie, dzięki któremu depilacja pachwin woskiem u kosmetyczki nie boli! Dlaczego? Magic Wax nie przykleja się bezpośrednio do skóry – pokrywa tylko same włoski. Dzięki temu, podczas odrywania, ból jest zdecydowanie mniejszy, a często w ogóle nie występuje. Magic Wax jest bezpieczny i przyjemny dla skóry, a podrażnienia po depilacji praktycznie nie występują. Skóra jest piękna, jedwabista i idealnie gładka już pierwszego dnia. To najlepszy sposób na depilację „na ostatnią chwilę” np. przed randką lub ważnym spotkaniem.

Bezbolesna depilacja z długotrwałym efektem gładkiej skóry

Dla wielu osób hasło „depilacja woskiem” budzi przerażenie i kojarzy się z okrzykiem bólu podczas odrywania paska. Jest to całkowicie błędne wyobrażenie, które ma niewiele wspólnego z tym, jak zabieg wygląda w rzeczywistości. Nawet zupełnie bezbolesna depilacja woskiem jest możliwa. Zabieg przeprowadza profesjonalista, który dokładnie wie, w którą stronę powinno się wyrywać włosy oraz jak naciągnąć skórę. To prawda, że każdy klient ma indywidualny próg bólu i podczas depilacji będzie odczuwał go inaczej, jednak w stereotypie jest wiele przesady. Depilacja woskiem wcale nie jest bardzo nieprzyjemna, za to efekt wprost zachwyca! Jeżeli poprosimy kosmetyczkę, aby użyła Magic Wax ból będzie o wiele mniejszy. To rewelacyjny produkt dla tych, którzy wpadają w panikę, na samą myśl o pozbyciu się niechcianych włosków.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]